חייבים לנצח את מכבי תא

מ.ס אשדוד מוכנה למשחק מול יוסי מזרחי שאימן בקבוצה בעונה שעברה ונחשב לבן בית בעיר. עידן שריקי שהכותרת שייכת לו,̠חושב שמכבי ת"א תזכה באליפות. בריג'יט דוקהאן, אשת יחסי הציבור של הקבוצה: "כבר חודשיים אנחנו מחכים למשחק הזה"

יום שני 27 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 העיר אשדוד כולה עוצרת את נשימתה לקראת המשחק מול מכבי תל אביב. איצטדיון הי"א בעיר יעלה על גדותיו כבר זמן רב לפני ההתמודדות, וזו הסיבה שבאשדוד ממליצים לקהל להגיע זמן רב לפני המשחק, בשביל לתפוס מקום. אבל מה מתבשל בבעיר הנמל לקראת המשחק? יצאנו לברר.

עידן שריקי חלוץ הקבוצה, דרוך: "לא רק אני חייב ליוסי מזרחי את הקריירה, אלא כל השחקנים שלנו. יוסי איש גדול ומאמן גדול, יהיה קשה לשחק נגדו, אבל הלו, אנחנו חיߙבים לנצח וזאת המטרה שלנו במשחק הזה. אני מאמין שאפשר להשיג ניצחון וכך כל אחד מהשחקנים שלנו".

גם השנה תתברגו בפלייאוף העליון?

"זו המטרה שלנו, למרות שהרבה יריבות התחזקו. מכבי פתח תקווה ומכבי נתניה, שגמרו בөנה שעברה בפלייאוף האמצעי, הן השנה קבוצות הרבה יותר טובות. זאת הסיבה שאנחנו חייבים לנצח את מכבי, ובטח שניתן להם פייט רציני. קל זה בטח לא יהיה כי אנחנו מוכנים מצוין למשחק. לדעתי מכבי תיקח אליפות, כי יש לה את המאמן הטוב ביותר, אבל נגדנו יהיה לה קשה".

שי הולצמן, המנהל המקצועי של אשדוד, אמר: "משחק סופר קשה לשתי הקבוצות. מכבי התחזקה ועל פניו היא מהטובות בארץ, אבל כפי שיוסי מזרחי יודע מצוין, קשה לנצח באשדוד. אנחנו לא פראיירים, ועכשיו כשכל הפוקוס הולך למשחק הזה יש לנו הזדמנוӪ מצויינת להוכיח את זה".

מכבי פייבוריטים?

"קשה להמר מה יהיה. הרבה תלוי מי יכנס טוב יותר למשחק. הלחץ לא עלינו אלא על מכבי כי הפועל הפסידה, והקרב בצמרת מתחמם. אבל מי שחושב שיהיה טיול קל לנמל שיחשוב שוב. יש לנו צעירים שרעבים להזדמנויות ומחר יש להם במה מצויינת להוכיח את זה".

בריג'יט דוקהאן, אשת יחסי הציבור של הקבוצה, שנחשבת לברומטר של המועדון, אמרה: "כבר חודשיים אנחנו מחכים למשחק הזה, זה משחק העונה, והעונה מתחילה במשחק Ӕזה. זה לא רק שמכבי תל אביב עשתה רכש והתחזקה, אנחנו גם מארחים את יוסי מזרחי שהוא דמות חשובה בקבוצה ובעיר, יהיה מעניין ומרגש, כבר אי אפשר לחכות למשחק".

מה לגבי כדורגל?

 "בכדורגל כל אחד רוצה לנצח, וכמߕבן שאנחנו רוצים לנצח את מכבי. יוסי מזרחי בנה במכבי קבוצה חזקה מאוד, אבל כולם יודעים שקשה לשחק מולנו, בטח בבית שלנו. אנחנו מקווים לשמוח אחרי המשחק, ונאחל ליוסי מזרחי בהצלחה אחרי המשחק הזה".

איציק תורג'מן המנהל המסור של אשӓוד : "קודם כל יש התרגשות לקראת המפגש עם יוסי מזרחי. הוא יתקבל פה בהמון חום ואהבה. לגבי הכדורגל, הכול פתוח במשחק הזה וכל תוצאה תתקבל בטבעיות. השחקנים שלנו מוכנים למשחק ואני מאמין שהם ייצגו אותנו בכבוד".

חושבים על ניۦחון?

 "ברור, אחרת אין טעם לעלות לשחק. יוסי מזרחי בטח יכין טוב את הקבוצה שלו כי הוא מכיר אותנו מצוין, אבל אנחנו גם מכירים אותו, ככה שזה תיקו. זה משחק שאם ננצח בו נתפוס תאוצה לקראת ההמשך וזה מה שחשוב".
  

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק