למפארד ייעדר חודש. גם אלמוניה נפצע

פרנק למפארד, קשרה של צ'לסי, יחמיץ את משחקי הקבוצה הקרובים מול מארסיי בליגת האלופות ומול ארסנל בליגה וגם את משחקה של נבחרת אנגליה מול מונטנגרו. שוערה של ארסנל ייעדר מהמשחק מחר מול פרטיזן בלגראד

יום שני 27 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

פרנק למפארד, קשרה של צ'לסי ונבחרת אנגליה, ייאלץ להעדר עוד לפחות כחודש ימים, בעקבות ניתוח הבקע שעבר. 

בצ'לסי סברו שהקשר הבינלאומי שלהם יחזור לפעילות הרבה יותר מוקדם, אך היום מתברר כי למפארד יזדקק לתקופת מנוחה ארוכה ויחמיץ את משחקיה הקרובים של הקבוצה מול מארסיי בליגת האלופות מחר וביום ראשון הבא בדרבי הגדול מול ארסנל.

הפציעה של למפארד היא מכה לא רק לצ'לסי, אלא גם לנבחרת אנגליה, שתאלץ להסתדר בלעדיו במשחק הקשה מול מונטנגרו ב-12 לאוקטובר. למפארד, שצפוי לחזור לפעילות רק אחרי פגרת הנבחרות, החמיץ גם פתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2012, אך זה לא הפריע לאנגליה לנצח בקלות 0:4 את בולגריה ו-1:3 את שוויץ בחוץ.

קבוצה לונדונית נוספת שסובלת מפציעות היא ארסנל, שבנוסף לӤציעות של שחקני המפתח שלה כמו ססק פברגאס, רובין ואן פרסי ותיאו וולקוט, התבשרה היום שתאלץ להסתדר מחר במשחק ליגת האלופות מול פרטיזן בלגראד, ללא מנואל אלמוניה, שוערה הספרדי השנוי במחלוקת.

אלמוניה, נפצע במרפקו אחרי הצלת הפנדל במשחק הליגה האחרון של ארסנל, בו היא נוצחה במגרשה 3:2 ע"י ווסט ברומיץ'. מי שיחליף את אלמוניה בין הקורות מחר יהיה לוקאס פאביאנסקי, השוער הפולני, שגם הוא לא נחשב למציאה גדולה ובארסנל בהחלט חוששים שהשוער לא יעמוד בלחץ במשחק הקשה שמצפה להם  בבלגראד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8