בכל זאת הגענו, למרות הכל

אטלנטה הוקס אמנם הצליחה להעפיל לסדרת חצי הגמר אחרי מלחמה מול מילווקי, אך מול אורלנדו הטוענת לזכייה באליפות היא תיפרד משלב הפלייאוף. סוויפ של המג'יק? הלילה הניצחון הראשון

יום שלישי 04 מאי 2010
מערכת TELESPORT
שבעה משחקים הייתה צריכה אטלנטה בשביל להכריע את הסדרה מול מילווקי. ההוקס כבר איבדו את הביתיות וכמעט את הסדרה כולה במשחק החמישי, אך מחצית שנייה אדירה במשחק השישי במילווקי החזירה להם את הביתיות ומשחק שביעי, בו שלטה לכל אורכו והעפילה לחצי הגמר.

אבל בניגוד לאותה סדרה מול מילווקי, הפעם מחכה לה אורלנדו מג'יק. אורלנדו, אחת משלוש הקבוצות הפייבוריטיות לזכייה באליפות, לא התקשתה לנצח את שארלוט תוך ארבעה משחקים ובקלות יתרה. 

אותה קלות של סדרה בת ארבעה משחקים איפשרה לשחקני המג'יק לנוח שבוע וחצי עד לתחחילת הסדרה הלילה מול אטלנטה. יש הטוענים כי קבוצת NBA שנחה לאורך זמן רב נפגעת, אבל האם אחד משחקני ההוקס היה מתלונן לו היה מקבל מנוחה בת שבוע ימים אחרי שרק שלשום ערך משחק שביעי בסדרה מול מילווקי?

לאורלנדו יש יתרון בכל פרמטר על המגרש- מכדורים חוזרים, דרך קליעות מחוץ לקשת ועד ספסל בעל עומק יוצא מן הכלל. ג'ו ג'ונסון וג'וש סמית מאטלנטה שחקנים שיהיה קשה מאוד לעצור, גם עבור דוויט הווארד, אבל נראה כי לבד זה לא יספיק. חשוב להזכיר כי גם במשחק שנערך בחודש מרץ באטלנטה, קבוצת הבית הנהדרת של ההוקס ניצחה בשניות הסיום בלבד מסל של ג'ו ג'ונסון, משחק אליו אורלנדו לא הגיעה בשיא הריכוז.

אורלנדו מג'יק מגיעה רעננה וחדורת מוטיבציה, מול הקהל הביתי היא תתפוצץ כבר הלילה בדרך לסדרה קלילה אף היא, הפעם מול ההוקס, עם מטרה אחת ברורה - גמר איזורי.

משחק מספר 26 בטופס הווינר:  אורלנדו מג'יק - אטלנטה הוקס (9+)
ההמלצה שלנו: אורלנדו מג'יק

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק