אבגי נחקר שאיים על שייע

כנראה שאנשי הכדורגל התאהבו בחקירות המשטרה. שייע פייגנבוים התלונן במשטרת ישראל כי שוערה של בית"ר ירושלים הטריד אותו. אבגי: זה היה בצחוק. שייע: הוא איים לרצוח אותי ואת רונן

יום שני 29 ינואר 2007
אשר גולדברג
שוערה המחליף של בית"ר ירושלים, אבי אבגי, נחקר לאחרונה כי הטריד את מאמן הכדורגל שייע פייגנבוים ובנו רונן פייגנבוים. פייגנבוים האב ההתלונן שהטרידו אותו לאחרונה בשיחות טלפון.

אלא שכשאבגי הגיע לחקירה במשטרת כפר סבא, הוא סיפר לחוקרים כי  מדובר היה בסך במעשה קונדס של מספר חברים שליוו אותו, אשר הקליטו שיחה מצחיקה אותה השמיעו לשייע ובנו. 

פייגנבוים סיפר הבוקר ל-TELESPORT: "איזה מעשה קונדס ואיזה בטיח. הוא איים לרצוח אותי. כל בוקר קמתי ובדקתי את הרכב שאולי שמו לי בם פצצה. הטרידו את הבן שלי רונן ואיימו לרצוח אותו. אני המום. אני לא רוצה לשמוע סליחה מאבגי. יש דברים שלא צוחקים עליהם. להתקשר לבן שלי בחצות ולאיים עליו זה לא מצייק. בהתחלה זה באמת היה בצחוק, אבל ההמשך לא היה מצחיק בכלל".. אשתו של פייגנבוים. מלכה סיפרה: "איימו על הבן שלי. קראו לו מנייאק. אמרו שירצחו אותו ואת אבא שלו. אנחנו לא מפחדים, אבל אין צחוק בדברים האלו. התקשרו אליו בשעות מאחרות והתחילו לריב איתו בטלפון. בהתחלה זה היה מצחיק. אחרי זה ממש לא".

אבגי סיפר שהתקשר לשייע פייגנבוים והתנצל על הדברים. הבוקר הוא אמר ל-TELESPORT: אבגי: "זה בצחוק. פשוט אי הבנה. זה בכלל לא הייתי אני. זו היתה הקלטה. אני וחברים שלי עשינו קצת צחוקים והקלטנו הודעה. זה בכלל לא הייתי אני. אני לא מבין מה שייע נפגע. זה היה בצחוק. הכל צחוק. לא היתה שום כוונה לפגוע באף אחד. קצת בדיוק לא מזיק. אני מצטער ששייע נפגע. החוקרים צחקו כששמעו את זה" .

רונן פייגנבוים אמר הבוקר: "זו לא היתה הקלטה. יום אחד אבא היה בעסק שלי. התקשרו אלא אבא ואיימו עליו. אז אני  לקחתי את הטלפון והתחלתי לריב עם הבן אדם בצד השני. אני המום שמדובר באבי אבגי. אני לא מכיר אותו בכלל, רק מהכדורגל. פחדתי. בדקתי כל לילה שהדלת סגורה. במשטרת כפר סבא עשו מה שצריך. ירד מאיתנו לחץ. חששנו הרבה בתקופה האחרונה".

צילום: בית"ר.נט

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק