הביקורת נגדי היא על רקע גזעני

לברון ג'יימס, כוכבה של מיאמי שספג ביקורת קשה בעקבות מעברו המתוקשר בקיץ מקליבלנד להיט, עונה למבקרים: "אני חושב שבביקורת נגדי היו מניעים גזעניים. יש תמיד את הקטע הגזעני בארה"ב"

יום שישי 01 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
 לברון ג'יימס, היה עד הקיץ הנוכחי אחד הספורטאים הנערצים בעולם וללא ספק הספורטאי הכי נערץ בתולדות העיר קליבלנד. אולם, המעבר המתוקשר שלו הקיץ למיאמי, הפך אותו בין לילה מאהוב העיר לשנוא נפשה, וגרר בעקבות המהלך שלו הרבה מאוד ביקורת עוקצנית מצד התקשורת האמריקאית.

לברון, התייחס היום בראיון ל-CNN לעובדה שמופנית נגדו ביקורת קשה ונשאל האם לדעתו יש לביקורת מניעים גזעניים: "אני חושב שבביקורת נגדי בהחלט היתה גם גזענות. זה תמיד ככה, תמידĠיש את הקטע הגזעני".

יועצו הקרוב של לברון, מאבריק קרטר היה נחרץ יותר: "הגזענות ללא ספק שיחקה תפקיד והיתה לה השפעה על הדברים שיצאו החוצה מאנשים מסויימים לתקשורת". אמר קרטר בראיון ל-CNN

לברון, חתם במיאמי על חוזה מקסימەם של 109.8 מיליון דולרים לשש עונות, יום אחד אחרי שהתראיין לתקשורת והצהיר שהוא עוזב את קליבלנד מולדתו לטובת מיאמי. במיאמי, ינסה לברון להשיג תואר אליפות ראשון, אחרי שנכשל לעשות זאת במדי קליבלנד.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק