0

אלרואי כהן זומן. בן סהר בחוץ

מאמן נבחשת ישראל, לואיס פרננדז ערך מסיבת עיתונאים לקראת צמד משחקי הנבחרת מול קרואטיה ויוון. אלרואי כהן מקרית שמונה, קיבל זימון בכורה לסגל, כמו גם דור מלול ממכבי. בן סהר מחוץ לסגל. פרננדז: "נצטרך להיות במיטבנו מול קרואטיה"

יום רביעי 29 ספטמבר 2010
אסף בילגורי

לואיס פרננדז, מאמנה של נבחרת ישראל ערך היום מסיבת עיתונאים לקראת צמד המשחקים הקשים שמצפים לנבחרת שלנו מול קרואטיה בבית ב-9 באוקטובר ושלושה ימים לאחר מכן משחק חוץ ביוון.

פרננדז, פירסם את סגל הנבחרת לצמד המשחקים והפתיע כשהחליט לזמן את אלרואי כהן, החלוץ הצעיר והמבטיח של עירוני ק"ש, מוליכת ליגת העל. כהן, פתח מצויין את ליגת העל יחד עם קבוצתו ופרננדז החליט לתת לו הזדמנות.

פרננדז החליט לזמן לראשונה גם את רמי גרשון, בלמה של קורטצ'יק הבלגית ואת עומר דמארי, חלוצה של מכבי פ"ת והנבחרת האולימפית. מי שעוד קיבל זימון בכורה הוא דור מלול, קשרה הצעיר והמבטיח של מכבי ת"א.

הפתעה נוספת בסגל היא ניפויו של בן סהר, חלוצה של הפועל ת"א שפתח בחוד הנבחרת במשחק הפתיߗה מול מלטה אך לא הרשים. בן סהר, שמאכזב גם במדי הפועל ת"א, מוצא את עצמו לראשונה מזה הרבה זמן מחוץ לסגל הנבחרת.

פרננדז, התייחס לזימונים המפתיעים ואמר: "מי שטוב משחק ומי שלא אז לא ישחק ותמיד יהיו כאלה שמופתעים. אלרועי כהן מגלה יכולת מצߕיינת בקרית שמונה ולכן זימנתי אותו. כשעמית בן שושן היה חלש לא זימנתי אותו, אבל עכשיו כשהוא נכנס לכושר הוא קיבל זימון וככה זה צריך להיות".

פרננדז, התייחס לפציעה של בניון ולא נשמע מודאג: "אם יוסי לא ישחק יש מספיק שחקנים שיחליפו אותו. יߩ לי את ורמוט, יש את רפאלוב וזהבי. כך שאם בניון לא ישחק אני אמצא לו מחליף".

על היריבה הבאה שלו, נבחרת קרואטיה אמר פרננדז: "זו נבחרת אדירה. נבחרת שבה כמעט כל השחקנים משחקים בליגות החזקות באירופה. יש לה את אוליץ', פטריץ', מודריץ'. נבחרߪ ישראל תצטרך להיות במיטבה כדי לנצח את קרואטיה".

הסגל המלא:

שוערים: דודו אוואט, אריאל הרוש, אוהד לויטה

הגנה: דקל קינן, דני בונדר, דדי בן דיין, טל בן חיים, יואב זיו, רמי גר۩ון, אושרי רואש

קישור: תמיר כהן, אלמוג כהן, בירם כיאל, ביברס נאתכו, ליאור רפאלוב, גילי ורמוט, ערן זהבי, אייל גולסה, יוסי בניון, דור מלול

התקפה: עמית בן שושן, איתי שכטר, אליניב ברדה, עומר דמארי, אלרואי כהן, ߨוברטו קולאוטי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק