מרואן צ'מאח מצטרף לארסנל

חלוצה המרוקני של בורדו, החליט לעבור לארסנל בהעברה חופשית וירוויח 50 אלף פאונד לשבוע בארבע העונות הקרובות באמירויות. צ'מאח: "אוהב את סיגנון המשחק של ארסנל, יהיה מרגש לשחק באמירויות"

יום חמישי 06 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 מרואן צ'מאח, חלוצה המרוקני המצויין של בורדו, החליט להצטרף לארסנל והודעה רישמית על כך צפוייה לצאת בימים הקרובים.

אחרי שדחה הצעה מונגר בקיץ שעבר, צ'מאח שקבוצתו בורדו כשלה העונה להעפיל לליגת האלופות, הסכים לחתום על חוזה לארבע העונות הקרובות תמורת שכר של כ-50 אלף פאונד לשבוע.

צ'מאח, שחוזהו מסתיים הקיץ מצטרף לארסנל בהעברה חופשית. לחלוץ היו הצעות גבוהות יותר מליברפול ומטוטנהאם, אך צ'מאח העדיף להצטרף לקבוצה של ארסן ונגר, שנחושה להאבק בעונה הבאה על האליפות, אחרי הכישלון היחסי העונה.

צ'מאח, חלוצה של נבחרת מרוקו, הצטרף לבורדו לפני 10 שנים והפך לאחד משחקני המפתח שלה. צ'מאח היה השחקן המצטיין של בורדו בעונה שעברה, בה היא זכתה באליפות. גם העונה צ'מאח היה מלך שערי הקבוצה עם 17 שערים בכל המסגרות, אך בורדו לא הצליחה לשמור על תואר האליפות. 

צ'מאח אמר היום לתקשורת האנגלית: "בורדו הציעה לי הצעה נדיבה להארכת חוזה וכמעט חתמתי, אבל בסופו של דבר החלטתי להצטרף לארסנל. אני אוהב את סיגנון המשחק של הקבוצה הזו, שיחקתי בסיגנון דומה עם ג'ורקוף בבורדו, האווירה בכדורגל האנגלי היא מדהימה ואני מצפה בקוצר רוח לשחק באמירויות".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק