בניון בראש רשימת הרכש של רומא

קלאודיו ראניירי הציב את יוסי בניון כיעד המרכזי של רומא בחלון ההעברות הקרוב. כזכור, ליברפול תשתתף בעונה הבאה בליגה האירופית, כשבניון עצמו אמר השבוע כי עתידו ב"אנפילד" אינו ידוע

יום חמישי 06 מאי 2010
מערכת TELESPORT

רומא הפתיעה העונה את כל חובבי הכדורגל האיטלקי כאשר הצליחה למחוק פיגור בן 21 נקודות ממוליכת הטבלה, אינטר, ולהשתתף עד שניות הסיום במירוץ האליפות, בקרב שעוד לא הוכרע.

אתמול נפגשו שתי הקבוצות בגמר הגביע האיטלקי וידו של מוריניו הייתה על העליונה בזכות שערו של דייגו מיליטו. בכל מקרה, רומא תשתתף בליגת האלופות בעונה הבאה בזכות סיום באחד משני המקומות הראשונים בליגה וכעת החל לעבוד קלאודיו ראניירי על רשימת החיזוק, אשר בראשה עומד יוסי בניון.

היום פורסם בתקשורת האנגלית כי בנוסף ליוסי בניון, בכוונת רומא להתחזק גם באחד משחקני ההגנה של ארסנל, עמנואל אבואה וויליאם גאלאס. האיטלקים צפויים לבדוק אפשרות להעברתו של קפטן נבחרת ישראל כבר בשבועיים הקרובים, מיד עם סיום העונה הסדירה.

רק השבוע שוחח יוסי בניון עם התקשורת המקומית והאנגלית וסיפר כי עתידו בליברפול אינו ברור לאור הקשיים הכלכליים של המועדון. בתחילת העונה ניהלה ליברפול מו"מ להעברת יוסי בניון עם דינמו מוסקבה תמורת סכום של שבעה מיליון פאונד, אולם העסקה לא יצאה אל הפועל.

צילום: Getty Images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק