8 המלצות WINNER ליום שישי

משחקי המחזור ה-34 בליגה הלאומית ומשחקי הליגה הצרפתית השנייה במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו. הכנסו וצפו בהמלצות

יום שישי 07 מאי 2010
מור רכס

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.

משחק מספר 1 : הפועל אשקלון – מכבי בת ים: לא יאומן אך חניכיו של אורי מלמילאן במרחק של נגיעה מליגת העל. אחרי שניצחו במחזור הקודם במשחק הכי חשוב שלהם העונה את הפועל כפר סבא, הם טיפסו לראשונה העונה למקום השני ובכושר שהם נמצאים בתקופה האחרונה, ספק אם יש מישהו שיכול לעצור אותם. המקומיים ניצחו בכל שבעת המחזורים האחרונים לעומת האורחים מבת ים שכבר סיימו את העונה, ותקופה ארוכה שהם מתנדנדים בין ניצחון להפסד. בכושר הדורסני שאשקלון נמצאת והקהל הביתי שיגיע באלפיו אין יותר מדי מקום לדמיון במשחק זה. ההימור: 1 (יחס 1.35)

משחק מספר 3 : הפועל כפר סבא – סקציה נס ציונה: המקומיים מהשרון אומנם יאזינו בראש ובראשונה למשחק באשקלון, אך קודם כל הם חייבים לעשות את העבודה בעצמם מול נס ציונה. חרדת המקום השני השפיעה גם על כפר סבא שהפסידה בשני משחקי עונה קריטים עבורה בשני המחזורים האחרונים. אומנם ההפסד בקרית שמונה היה די צפוי לאור העובדה שחניכיו של בן שמעון הם באמת רמה אחת מעל הליגה, אך ההפסד במחזור האחרון מול אשקלון במגרשה הביתי ניפץ כמעט באופן סופי את אשליות העלייה של המקומיים. האורחים מנס ציונה ממוקמים במקום האחרון של הפלייאוף העליון ובשלושת המחזורים האחרונים הם השיגו נקודה אחת בלבד. למרות שכפר סבא חייבת את הניצחון האורחת מנס ציונה תראה להם שהיא לא באה לטיול קליל ותחזור עם נקודה שתנפץ באופן סופי את חלומות העלייה של כפר סבא. ההימור: X (יחס 3.35)

משחק מספר 5: הפועל קרית שמונה – עירוני ניר רמת השרון: אחרי שהבטיחו את עלייתם, מגיעים חניכיו של רן בן שמעון למשחק פרידה מהקהל הביתי שימלא את האצטדיון העירוני.מלבד ההפסד לאשקלון לפני שלושה מחזורים, המקומיים ניצחו בכל חמשת המחזורים האחרונים. רמת השרון סיימה את חלום הגביע שלה השבוע, אחרי מסע מופלא שנעצר אצל אדומים מתל אביב. גם בליגה המקומית די קשה להאמין שהחבר'ה ממורשה יצליחו למחוק את פיגור 4 הנקודות מאשקלון בשני המחזורים שנשארו. רמת השרון ניצחה במחזור האחרון את בת ים הבינונית, אך ניצחון זה הגיע אחרי נקודה אחת בלבד בשלושת מחזורי הפלייאוף העליון. המקומיים ייפרדו מהקהל הנפלא בניצחון ביתי ואחרון העונה. ההימור: 1 (יחס 1.80)  

משחק מספר 12: איסטרס – נים: המקומיים שנמצאים מתחת לקו האדום לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד מול נים שכבר מזמן סיימה את העונה. איסטרס במקום השמונה עשר ורק הפרש שערים ירוד משטרסבורג,  מציב אותם במיקום שמשמעותו ירידת ליגה בסוף העונה. בשלושת משחקי הבית האחרונים השיגה איסטרס שלושה ניצחונות רצופים. נים במקום השביעי, כבר החלה לארוז מזוודות לים, וניתן לראות זאת בשבעת משחקי החוץ האחרונים שלה בהם לא השיגה אפילו ניצחון אחד. לאיסטרס מהתחתית אין הרבה ברירות והיא תנצח את נים במסע ההישרדות שלה. ההימור: 1 (יחס 1.60) 
 
משחק מספר 14: ברסט – דיז'ון : משחק סוף עונה לפרוטוקול בלבד. ברסט במקום השני עלתה כבר לפני ארבעה מחזורים, ומלבד התחרות עם קון על המקום הראשון אין לה יותר מדי בשביל מה לשחק העונה. בתשעת משחקי הבית האחרונים ניצחה ברסט בשבעה והפסידה בעוד שניים. דיז'ון במקום האחד עשר סיימה את העונה ובמחזור האחרון היא קטעה רצף של  שלושה הפסדים עם ניצחון ביתי 1:3 על סאדאן. אומנם דיז'ון הפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים, אך לפני הפסדים אלו היא השיגה 10 נקודות בארבעה משחקי חוץ כך שלברסט לא מצפה משימה קלה. שתי הקבוצות ייפרדו בחלוקת נקודות. ההימור: X (יחס 3.20)  

משחק מספר 16: טור – באסטיה: למרות הקאמבק האדיר של באסטיה בחודשיים האחרונים, הפסדה במחזור האחרון לואן משאיר לה סיכויים אפסיים להישאר בליגה. טור במקום השניים עשר היא עוד אחת מהקבוצות שסיימו את העונה ואולי זאת הסיבה שהיא השיגה רק נקודה אחת בשלושת המחזורים האחרונים. באסטיה אומנם חזרה בשיא המוטיבציה לליגה, אחרי סדרת ניצחונות אך מה שכנראה יוריד אותה ליגה באופן סופי זאת יכולת החוץ האיומה. בתשעת משחקי החוץ האחרונים השיגו האורחים רק ניצחון אחד שמתווסף לחמישה הפסדים ושלושה תוצאות תיקו. טור תנצח לראשונה מזה ארבעה מחזורים ותוריד את באסטיה באופן רשמי לליגה השלישית. ההימור: 1 (יחס 1.75) 

משחק מספר 17: סדאן – ארלה: משחק שחשוב אך ורק לארלה שניצחון בו יבטיח כמעט באופן סופי את עלייתה לליגה הראשונה. סדאן במקום התשיעי, ניצחה בשניים מתוך שלושת המשחקים האחרונים וגם בביתם היא קבוצה שקשה מאוד לנצח. בתשעת משחקי הבית האחרונים היא לא הפסידה אפילו פעם אחת, כשהיא מסיימת עם שני ניצחונות ועוד שבעה תוצאות תיקו. ארלה היא הקבוצה הטובה בליגה כיום, ובשמונת המחזורים האחרונים היא הפסידה פעם אחת בלבד, סיימה עוד פעמיים בתיקו וניצחה בעוד חמישה. למרות שסדאן קבוצת בית מצוינת, היא תפסיד לארלה שתעשה צעד חשוב מאוד לקראת העלייה. ההימור: 2 (יחס 2.20)

משחק מספר 18: קון – מץ: כששתי הקבוצות נפגשו בסיבוב הקודם, כונה המשחק ביניהם  משחק העונה. קון ניצחה 1:3 המשיכה לדרוס את הליגה, ואילו מץ נכנסה למערבולת שנעצרה רק בשבוע האחרון כשהשיגה ניצחון ראשון אחרי תשעה משחקים. קון במקום הראשון עלתה ליגה לפני זמן רב  וכנראה זאת הסיבה שהיא כבר לא ניצחה חמישה משחקים מתוכם סיימה ארבעה בתיקו. למרות תקופה פושרת זאת קון היא קבוצת הבית הטובה בליגה, והיא עדיין לא הפסידה העונה בביתה. למרות ניצחונה של מץ במחזור האחרון, קשה להאמין שהיא תשחזר זאת מול קון שתרצה להיפרד מאוהדיה בפעם האחרונה העונה במגרשם הביתי ההימור 1 :( יחס 1.70)

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק