הפסד ראשון? אולי בסדרת הגמר

אחרי שקליבלנד הביסה אתמול בבוסטון, המג'יק ירצו להוכיח שעוד לא ראינו מהם כלום. ללא הפסד עד כה במשחקי הפלייאוף, גם לאטלנטה לא יהיו את הכוחות לעצור את סופרמן וקארטר

שבת 08 מאי 2010
מערכת TELESPORT

הסדרה בין אורלנדו מג'יק ואטלנטה הוקס נפתחה בסערה. ההוקס סיימנו סדרה אינטנסיבית מאוד מול מילווקי ואורלנדו ישבה בבית למעלה משבוע ורק חיכתה להביס. 43 הפרש זה נגמר, תוצאה ששולחת מסר ברור לכל היריבות העתידיות ולאטלנטה בפרט - לא רק שלא מנצחים את המג'יק בביתם, זה נגמר בתבוסה.

למשחק השני ההוקס התכוננו טוב יותר, הם חטפו את המכה שלהם יומיים קודם, אבל הצליחו להישאר בתמונת המשחק שלושה וחצי רבעים בלבד. אחרי שמונה משחקים בתוך שבועיים אטלנטה פשוט נשברה במשחק התשיעי. הסגל הקצר לא איפשר מנוחה מספקת לג'ונסון, סמית' וקרופורד, כשמנגד הווארד, קארטר ושחקני אורלנדו התפנו למנוחה מדי מספר דקות.. גם המשחק השני נגמר בתוצאה דו ספרתית, ברבע אחרון קליל עבור המקומיים.

אז אמנם הסדרה עוברת כעת לאטלנטה, הידועה כקבוצה דומיננטית בביתה, אך נראה כי הפעם זה לא יספיק. בחודש מרץ האחרון היא אמנם ניצחה את אורלנדו עם הבאזר, אבל בסדרת גמר זה שונה. רק אתמול קליבלנד הביסה את בוסטון בביתה ושלחה מסר ברור מאוד לאורלנדו לקראת סדרת הגמר האפשרית בעתיד. והמג'יק? הם ישיבו מסר כבר הלילה.

אורלנדו תתקוף כבר מן הפתיחה במטרה לעשות 0:3 חד ומהיר, כפי שעשתה לשארלוט עליה גברה בסוויפ., מה שיאפשר להם מעידה אפשרית במשחק הרביעי ולסיים את הסיפור כבר במשחק החמישי באורלנדו. אטלנטה אמנם כמעט ואיבדה את סדרת רבע הגמר מול מילווקי אחרי הפסד ביתי במשחק החמישי, ממנו הצליחה להיחלץ במשחק השישי, אבל נראה כי תסריט של הפסד בית נוסף יתרחש גם הלילה.

משחק 82 בטופס ה-WINNER: אטלנטה הוקס (2+) - אורלנדו מג'יק
ההמלצה שלנו: אורלנדו מג'יק

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק