אנחנו קבוצה של ווינרים

כובש שער הניצחון של מכבי חיפה, דקל קינן, נושם שוב אוויר פסגות: "אנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ, מגיע לנו לזכות באליפות"

שבת 08 מאי 2010
שלמה חסיד

מכבי חיפה שבה הערב (שבת) אל פסגת טבלת ליגת העל, בזכות ניצחון ביתיעל בית"ר ירושלים בתוצאה 1:2, ובעיקר- בזכות תיקו מאופס של הפועל תל אביב מול היריבה העירונית השנואה- מכבי ת"א.

אלישע לוי אמר בסיום: "יש לנו עוד משחק אחד, קשה מאוד מול בני יהודה. היום היינו עדים לדרמה מאוד מאוד גדולה. אם יש צדק בכדורגל, אנחנו נזכה באליפות, ונעשה הכל בשביל זה. בשלבים כאלו קשה מאוד לעשות את המהפכים, ואני מקווה שנעשה את הלא ייאומן, אחרי שאיבדנו את המקום הראשון. אני מקווה שבמחזור האחרון לא נמעד".

דקל קינן, כובש שער הניצחון, אמר: "אני שמח מאוד. קצת מזל, אבל העיקר שער ניצחון. היה עלינו לחץ, לא הגענו למספיק מצבים למרות ששלטנו במשחק, אבל ידענו לנצח בדקות האחרונות. אנחנו קבוצה של ווינרים. אנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ, מגיע לנו לזכות באליפות. יש לנו עוד משחק אחד כדי לקחת את התואר באופן רשמי, ואנחנו לא מתכוונים לפספס. בית"ר נלחמו ושיחקו כמו גברים, ממש לא פתחו רגליים. מאחל להם בהצלחה בשבוע הבא".

הקפטן יניב קטן הוסיף: "ההרגשה טוב מאוד. היה הרבה מתח ולחץ. פינטזנו שזה מה שיהיה בסיום הערב הזה, אבל עוד לא סיימנו את העבודה. חשוב שהדברים תלויים בנו עכשיו. הקבוצה גילתה המון אופי, החבר'ה ידעו להתמודד על הלחץ אחרי שכבר הכתירו את הפועל ת"א כאלופה. זה לא הזמן לחגיגות. אנחנו צריכים להיות שמחים, אבל שום דבר עדיין לא גמור. המטרה- להשאיר את האליפות בחיפה".

בהפועל תל אביב לא חגגו היום, בניגוד לשבועות האחרונים. אלי גוטמן אמר: "שיחקנו מול מכבי ת"א, שבאה על מנת לעשות משחק הגנה. אין לי טענה, אם זו הדרך שלהם. הרגשתי שזה לא זה היום, ושהכדור לא ייכנס לרשת, דווקא היום. אבל אין לי אף טענה לשחקנים שלי. מכבי שיחקה עם 9 שחקנים בהגנה, מלבד מאיוקה. אמרתי לשחקנים שאני רוצה שירימו את עצמם, הם חייבים להיות במיטבם ביום שלישי. כל שאני רוצה זה שרוח הספורט תהיה פה במשחק האחרון".שוער האדומים, וינסנט אניימה אמר: "עדין יש לי תקווה שלא איבדנו את האליפות. ההרגשה בחדר ההלבשה שלנו נוראית. אבל זה כדורגל, הכל יכול לקרות. אנחנו מקווים שבני יהודה יעשו את העבודה, ושאנחנו ננצח את ירושלים. אני פונה לגיא לוזון- בבקשה תעשו את העבודה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק