פת: מקווים ששמיר יחזור

יו"ר הפועל פתח תקווה, דני לוי הצהיר: "מאיר שמיר עזר לנו להתחזק ואנחנו מקווים שבעונה הבאה הוא יהיה איתנו ויתמוך בנו מתחילת הדרך". יואב כץ, בעלי הפועל חיפה: "לא ברור מי יהיה המאמן"

שבת 08 מאי 2010
מערכת TELESPORT
בהפועל פתח תקווה ובהפועל חיפה נראו לא מעט חיוכים לאחר ההתמודדות בין שתי הקבוצות, וראשי שני המועדונים הציגו אופטימיות לקראת העונה הבאה.

יו"ר הפועל פתח תקווה, דני לוי, שבתחילת העונה הצהיר שהקבוצה תסיים במקומות 1-4 אמר: "ידעתי שאין הרבה סיכוי שזה יקרה, אבל רציתי למשוך שחקנים להגיע לכאן. הימרתי על אלי מחפוד והצלחתי. אם מחפוד היה מאמן אותנו מתחילת העונה, היינו מגיעים למקום הרבה יותר גבוה. הוא יאמן פה גם בעונה הבאה ולמעשה, כל עוד הוא ירצה".

על העתיד אמר לוי: "בלי תומר סיני וגל חצור היה לנו קשה מאוד. צריך לזכור שבשלב מסוים נגמר לנו הכסף ומי שעזר לנו היה מאיר שמיר. אני קורא למאיר לחזור לעזור לנו בעונה הבאה ולתמוך בנו".

יואב כץ, בעלי הפועל חיפה דיבר בעיקר על העתיד של המועדון. כץ הבהיר: "רוב הסגל יישאר פה. נביא מעט שחקני חיזוק. לגבי המאמן- אנחנו עדיין לא החלטנו מה נעשה".

על פי מקורב להנהלת הקבוצה, מתכוונים בהפועל חיפה לעבור עוד עונה בלי השקעה כספית גדולה שככל הנראה מי שיאמן את הקבוצה בעונה הבאה יהיה בעל המשכורת הנמוכה ביותר בליגת העל ותקציב השחקנים יהיה מהנמוכים בליגה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק