8 המלצות WINNER ליום ראשון

משחקי הליגה האנגלית והאיטלקית במוקד המלצות ה-WINNER שלנו למשחקי יום ראשון. הכנסו וצפו בהמלצות

יום ראשון 09 מאי 2010
מור רכס

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.

 משחק מספר 1: לסטר – קרדיף: פלייאוף צ'מפיונשיפ מרתק בין שתי קבוצות שסיימו את העונה בצורה מצוינת. לסטר שאותה התרגלנו לראות בליגה הבכירה, כמעט שנשארה עוד עונה בליגת המשנה, אחרי שחודש לפני סיום העונה הפסידה ארבעה משחקים. למזלם של "השועלים" הם התעוררו בדיוק ברגע הקריטי, וניצחו את כל חמשת המשחקים האחרונים של הליגה הסדירה. קרדיף שהייתה הרבה יותר יציבה לאורך העונה, סיימה את הליגה מקום אחד מעל השועלים במקום הרביעי. למרות שהיא יוצאת למשחק חוץ קשה מאוד מחר, קרדיף קבוצת חוץ מצוינת, ובחמשת המשחקים האחרונים מחוץ לביתה, היא הפסידה רק פעם אחת, סיימה בתיקו פעם אחת, וניצחה בעוד שלושה משחקים. המשחק הולך להיות צמוד לכל אורכו אך המסורת והביתיות של המקומיים הם שינצחו בסופו של דבר את משחק הפלייאוף המותח. ההימור: 1 ( יחס 2.15)

משחק מספר 3 : אודינזה – בארי: משחק סוף עונה שלא ישנה יותר מדי לשתי הקבוצות. אודינזה במקום הארבעה עשר, למרות מיקומה הנמוך יחסית לעונות קודמות עדייו מקבוצות הבית הטובות בסרייה A. ובשמונת משחקי הבית האחרונים היא הפסידה רק פעם אחת,. סיימה פעמיים בתיקו, וניצחה עוד חמש פעמים. בארי במקום העשירי נתנה עונה לא רעה בכלל, אך הקבוצה הקטנה מצפון איטליה קצת הורידה הילוך בחלק האחרון של העונה. ובחמשת המחזורים האחרונים היא הפסידה ארבע פעמים וניצחה רק במחזור האחרון את גנואה שכבר סיימה את העונה.  בנוסף בשמונת משחקי החוץ האחרונים הפסידו האורחים בשישה, כך שמול קבוצה ביתית כמו אודינזה קשה להאמין לתסריט אחר מלבד הפסד. ההימור: 1 (יחס 1.60) 

משחק מספר 5 : גנואה – מילאן : שתי הקבוצות התחילו בצורה טובה מאוד את העונה. גנואה כיכבה בליגה האירופאית, וגם בליגה המקומית עשתה חיל. מילאן עלתה לשמינית גמר הצ'מפיונס בצורה משכנעת, וגם בליגה הייתה צמודה ליריבה העירונית. לצערם העונה הנוכחית הייתה יותר מדי ארוכה עבורם, והן נכנסו לתקופה איומה בחודשיים האחרונים. גנואה עשתה מה שהרבה קבוצות חולמות עליו וניצחו את פארמה בחוץ, אך ניצחון זה הוא היחידי בשמונת המחזורים האחרונים. מלבד ניצחון זה חניכיו של גספריני הפסידו בעוד ארבעה משחקים וסיימה בעוד שלושה בתיקו. אם אוהדי גנואה יקבלו את התקופה הנוכחית, אוהדי "הרוסיונרי" שרואים פעם אחר פעם את אינטר זוכה באליפות, כבר לא יסלחו על עונה זאת.. בשמונת המשחקים האחרונים השיגו חיניכיו של לאונרדו רק שני ניצחונות שמתווספים לשלושה תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. שתי הקבוצות שהיו מעדיפות לסיים את העונה חודשיים קודם ייפרדו בחלוקת נקודות. ההימור: X (היחס: 3.15) 


משחק מספר 7: יובנטוס – פארמה
: לאחר שבמחזור האחרון רשמה עוד פרק שחור בעונה זאת, כשאיבדה את הסיכוי האחרון לעלות למוקדמות ליגת האלופות, חוזרת הגברת הזקנה "לדלה אלפי" והיא יודעת שאובדן נקודות נוסף, והיא גם תאבד את הסיכוי למקום השישי שמוביל לליגה האירופית. נקודת האור היחידה של יובה בתקופה האחרונה, היא יכולת הבית שעוד שומרת אותם בתמונת המקום השישי, ובשלושת משחקי הבית האחרונים היא גם ניצחה. פארמה במקום האחד עשר למעשה סיימה את העונה, וכנראה שזאת הסיבה לשלושת הפסדיה הרצופים. למרות שהאורחים השיגו את מרבית הנקודות שלהם העונה בביתם. הם הפסידו רק פעם אחת בחמשת משחקי החוץ האחרונים, שכוללים גם שלושה תוצאות תיקו וניצחון על נאפולי, שהיא אחת מקבוצות הבית החזקות בסרייה A. למרות שליובה יש עוד על מה להלחם היא תסיים גם הפעם בתיקו ולא תשתתף בשום מפעל אירופאי בעונה הבאה. ההימור: X (יחס 4.10) 

משחק מספר 9: נאפולי – אטאלנטה: סבירות גבוהה מאוד שבסיום המשחק האורחים ייפרדו מהליגה הראשונה, ונאפולי תבטיח את מקומם בליגה האירופית בעונה הבאה. נאפולי שהשיגה 7 נקודות בשלושת המחזורים האחרונים, חזרה על חשבון יובה למקום השישי שיוביל אותה לראשונה מאז ימי מראדונה להשתתפות במפעל אירופאי. בחודש וחצי האחרונים היה למקומיים פנצ'ר לא ברור כשהפסידו פעמיים במבצרם הביתי "סאן פאולו" לפיורנטינה ולפארמה. אטאלנטה השיגה רק ניצחון אחד בשלושת המחזורים האחרונים, והיא נמצאת במרחק של 5 נקודות מהקו האדום כשנותרו רק שני מחזורים לסיום. מה שכנראה יכריע את המשחק ויחרוץ את גורלם של האורחים הוא יכולת החוץ האיומה. בתשעת משחקי החוץ האחרונים השיגה אטאלנטה שתי נקודות בלבד ועם רקורד שכזה קשה להאמין שהיא תיקח נקודות מנאפולי במבצרה. ההימור: 1 (יחס 1.35)

משחק מספר 11: פאלרמו – סמפדוריה (1+): מלבד קרב האליפות המרתק בין אינטר לרומא, יש עוד קרב מרתק בסרייה A. פאלרמו וסמפדוריה רוצות לעשות היסטוריה ולהגיע לראשונה למוקדמות ליגת האלופות, וסביר להניח שהקבוצה שתנצח מחר תסיים במקום הרביעי הנכסף בסיום העונה. הורודים מסיציליה הם ללא ספק קבוצת הבית הטובה באיטליה, והיא מחזיקה ברקורד נטול הפסדים של שניים עשר ניצחונות ושש תוצאות תיקו משמונה עשר משחקי הבית שלה העונה. סמפדוריה בתקופה מדהימה הכוללת חמישה ניצחונות רצופים, כשניצחון החוץ האחרון שלה היה הניצחון המדהים מול רומא באולימפיקו שגם הוריד אותה מפסגת הליגה. למרות התקופה הנפלאה האורחים יחזרו מסיציליה בידיים ריקות כשיפסידו בהפרש של שער אחד. ההימור: X (יחס 3.10) 

משחק מספר 24: בולטון – בירמינגהאם: הדבר היחיד שמשותף לשתי הקבוצות הוא שאין להם על מה להילחם, מלבד מיקום סופי לאחר המחזור. בולטון שהפסידה חמישה מתוך שבעת משחקיה האחרונים, הבטיחה את הישארותה והיא תעלה עם הרכב דליל מאוד כשברשימת הפצועים מופיעים אוברייאן, דאויס, מק'קאן, הולדן וב'אשם.  ברמינגהאם ממזמן קבוצת מרכז טבלה ללא שום מטרות. בעוד המאזן של בולטון בבית ובחוץ הוא מאוזן, ברמינגהאם בחוץ חלשה בהרבה מאשר במשחקי הבית שלה. ברמינגהאם הפסידה רק פעמיים בביתה בעוד שהפסידה אחד עשר פעמים בחוץ. כאשר אין על מה להילחם, ברמינגהאם לא תתאמץ יותר מדי ובולטון תחגוג סיום עונה עם ניצחון מול הקהל הביתי. ההימור: 1 (יחס 2.00)

משחק מספר 29: וולבס – סנדרלנד:  עוד משחק שבו אין לקבוצות כלל על מה להילחם. וולבס שלא ניצחה בששת המחזורים האחרונים, הבטיחה את הישארותה בליגה במחזור הקודם למרות שהפסידה לפורטסמות'. סנרלנד ממזמן כבר בים. והיא עם שני ניצחונות חוץ בלבד מתוך שמונה עשר משחקים. וולבס הפסידה לאחרונה לקבוצות תחתית אך זה היה בידיעה שסיכוייה לרדת נמוכים. וולבס השיגה את מטרתה ובבית היא תסיים את העונה עם תיקו. ההימור: X (יחס 2.95)


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק