מלמיליאן עוזב את אשקלון. בדרך לביתר

אורי מלמיליאן, שהעלה רק ביום שישי את הפועל אשקלון לליגת העל, הודיע הערב לפרוספר אזוגי על עזיבתו בתום העונה, כאשר מסתמן כי בעונה הבאה יאמן את בית"ר ירושלים ביחד עם דוד אמסלם

יום ראשון 09 מאי 2010
שלמה חסיד
בבית"ר ירושלים רוקמים תוכנית סודית להחזרתו של אורי מלמיליאן לקבוצה לראשונה מאז עזב אותה בשנת 89'.

מלמליאן הודיע הערב (ראשון) לבעלים של הפועל אשקלון, פרוספר אזוגי, כי הוא לא רואה את עצמו מועמד להמשיך בקבוצה בעונה הבאה והוא מסיר באופן רשמי את מועמדותו לאימון הפועל אשקלון בעונת 2010/2011.

עוד לפני שמלמיליאן העלה את הפועל אשקלון באופן רשמי לליגת העל, בבית"ר כבר סימנו אותו כמועמד להוביל את המועדון בשנים הבאות, ביחד עם דוד אמסלם.

גם היו"ר איציק קורנפיין סבור כי הסמל הגדול של הקבווצה הוא האיש המתאים להוביל אותה בזמן הקשה שבו היא נמצאת, כאשר אין לה בעל בית והיא נאלצת למכור את כוכביה ליריבותיה על מנת שתוכל לשרוד. קורנפיין פנה למלמיליאן בתחילת העונה הנוכחית, אבל זה כבר היה חתום באשקלון.

מקור בכיר המעורה בפרטים אמר הבוקר ל-TELESPORT: "אורי יודע שבבית"ר רוצים אותו. היו שיחות לא רשמיות, וקורנפיין רוצה לראות אותו חוזר. הוא לא יהיה במקום דוד אמסלם, אלא הם יעבדו ביחד".

בבית"ר סבורים כי צעד כזה יגרום לאוהדים להיות מלוכדים מאחורי הקבוצה גם כעת, והדבר אף יקרוץ לספונסרים גדולים לעמוד מאחורי הקבוצה, ואולי אף יאיץ את החיפושים אחרי בעל בית.

מלמיליאן עצמו אמר למקורביו כי הוא אוהב את הפועל אשקלון, אבל אם תגיע  הצעה רצינית מאחת הקבוצות הגדולות הוא ישקול אותה, מה גם שהוא אוהב את בית"ר וחושב כי יוכל להצליח בה.

מלמיליאן אמר אמש כי: "אין לי חוזה באשקלון לעונה הבאה. מבחינתי אני אוהב את הקבוצה, אבל אני לא מחויב אליה מבחינה חוזית והיא לא אליי".

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק