גמר היורוליג: ינאקיס מכין הפתעה?

ברצלונה ואולימפיאקוס נפגשות הערב למשחק הגמר שבו הספרדים פייבוריטים ברורים. האם ינאקיס מכין הפתעה לפאסקוואל?. וגם: המלצת WINNER מיוחדת

יום ראשון 09 מאי 2010
מערכת TELESPORT

הערב תיפגשנה אולימפיאקוס וברצלונה לסוג של סופר קלאסיקו בין שתי הקבוצות עם המאזן הכי טוב ביורוליג העונה. אולימפיאקוס וברצלונה נפגשות הערב למשחק גמר היורוליג  אחרי ניצחונות לא קלים בחצאי הגמר. ברצלונה, ניצחה תוך כדי תצוגה הגנתית מרשימה וגברה על צסק"א מוסקבה 54:64. לאולימפיאקוס זה הלך קשה עוד יותר והיוונים גברו רק אחרי הארכה על פרטיזן בלגראד 80:83 אחרי הארכה.

שתי הקבוצות הפסידו בחצי הגמר בשנה שעברה והתמודדו ביניהן במשחק החסר חשיבות על המקום השלישי, בו הביסה ברצלונה את אולימפיאקוס 79:95. אולימפיאקוס היא קבוצת ההתקפה הכי טובה ביורוליג העונה, עם ממוצע  קליעה של 87.6 נקודות למשחק. אולם, היוונים פוגשים הערב את קבוצת ההגנה הטובה ביורוליג, ברצלונה שסופגת בממוצע 64.6 נקודות למשחק. המאץ' אפ שעשוי להכריע את המשחק הזה הוא המאץ' אפ בעמדה מספר 1 בין מילוס תיאודושיץ', ה-MVP של היורוליג העונה לבין ריקי רוביו, הרכז הצעיר של ברצלונה שנחשב לשחקן ההגנה הטוב ביורוליג.

לברצלונה יש קו אחורי מגוון מאוד עם רוביו, נבארו (משמאל), יאקה לאקוביץ' וג'יאנלוקה באזילה כאשר מנגד, אולימפיאקוס תנסה לאזן את המאץ' אפ עם סקוני פן, פאפאלוקאס ותיאודושיץ'. היתרון היחיד שעשוי לבוא לטובתו של ינאקיס במשחק הזה הוא סופוליקס שחורציאניטיס, הסנטר הענק שחזר לחיים תחת המאמן היווני ולברצלונה, למרות מטרייה אווירית שכוללת את נדונג, טרנס מוריס, לורבק ו-ופראן אסקז, אין באמת מי לשים גוף נגד המפלצת של ינאקיס.

לאורך כל העונה, ברצלונה היתה הקבוצה החזקה, המרשימה והדורסנית ביותר ביורוליג. אולימפיאקוס, הצטיינה בעיקר במשחק הבית שלה, אך מחוץ לאולם השלום והאחווה התקשתה מול קבוצות הרבה פחות חזקות מברצלונה, שתשלים הערב את המלאכה ותנצח את היוונים בהפרש דו ספרתי.

משחק 47: ברצלונה - אולימפיאקוס (6+): ההמלצה שלנו 1.

צילומים: MACCABIFANS 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק