6 המלצות WINNER ליום שני

משחקי הפליאוף התחתון בליגה הלאומית, משחק מדרום אמריקה ועוד משחקים מליגות סקנדינביה בהמלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שני 10 מאי 2010
מור רכס

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.

משחק מספר 56: הכח  עמידר רמת גן – מכבי באר שבע: שתי הקבוצות אומנם לא ירדו ליגה, אחרי שהפועל ירושלים הצטרפה למרמורק במחזור הקודם לליגה השלישית. אך שתיהן ירצו לסיים את העונה עם טעם מתוק בעונה די מרה. הכח עמידר עדיין לא הפסידה במסגרת הפלייאוף התחתון, עם שתי תוצאות תיקו מול הפועל לוד והפועל ירושלים, וניצחון על נועלת הטבלה מרמורק. האורחים מהדרום צברו את אותן 2 נקודות מול ירושלים ולוד, אך להבדיל מהכח שצירפו ניצחון למאזנם. הם הפסידו לבית"ר שמשון שהתעוררה בדיוק לאחר הקיזוז. הכח קבוצה הרבה יותר טובה ובמיוחד שמדובר במשחק בית, והיא תנצח במשחק. ההימור: 1 (יחס 1.55)

משחק מספר 57: הפועל בני לוד – בית"ר שמשון ת"א: אומנם האורחים ממוקמים לפני לוד בטבלת הפלייאוף התחתון, אך המציאות במקרה זה היא שקרית לחלוטין. לוד לא הפסידה במשך שבעה עשר מחזורים ברציפות, ורק חוסר מזל מנע מהם לסיים במיקום שמבטיח את הפלייאוף האמצעי. אחרי הקיזוז השיגו חניכיו ניסן יחזקאל ניצחון ושתי תוצאות תיקו. בית"ר שמשון הייתה אחת המועמדות המובהקות לצד הפועל ירושלים לרדת ליגה, אך מאז פתיחת הפלייאוף היא ניצחה בכל שלושת המשחקים. במפגש בין השתיים האמת תצא לאור והבדלי הרמות יורגשו אחרי ניצחון קליל של לוד. ההימור: 1 (יחס 1.65) 

משחק מספר 58: הפועל מרמורק  - הפועל ירושלים: הרבה מחמאות אי אפשר לפזר על שתי הקבוצות שיפגשו בעונה הבאה גם בליגה השלישית. ירושלים שעוד פיתחה תקוות להישאר בליגה בתחילת הפלייאוף, הצטרפה לליגה השלישית לצידה של מרמורק החלשה במחזור האחרון, אחרי שהפסידה לבית"ר שמשון. מלבד היכולת המקצועית הירודה שני המועדונים גם נמצאים במצב חברתי הרוס. יו"ר מרמורק חננאל עדני פיזר בתקשורת את תוכניותיו לעונה הבאה, ובהן טען שהוא לא מתכוון להשקיע בקבוצה שתשרוד גם בליגה השלישית. ירושלים פיטרה בטלפון את מאמנה יהודה זגורי לפני המשחק הקריטי במחזור האחרון. גם הקפטן שי אהרון הקפטן טען בסיום המשחק שאין לקבוצה עתיד. כך שאם היה אפשר לתת לשתי הקבוצות הפסד במפגש בתחתית, זאת ללא ספק הייתה האפשרות הבטוחה מכל. אפשרות זאת כמובן בלתי אפשרית ולכן האפשרות הבטוחה ביותר היא חלוקת נקודות במפגש חסר החשיבות. ההימור: X (יחס 2.75)

משחק מספר 68: ויקינג - מולדה: משחק מרכז טבלה מהליגה הנורווגית. ויקינג ממוקמת במקום השמיני, לעומת מולדה שממוקמת במקום השניים עשר. המקומיים לא הפסידו בחמשת משחקי הבית האחרונים, מתוכם שני תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות. האורחים לא ניצחו בחמשת משחקי החוץ האחרונים עם שני תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. שתי הקבוצות לא ישברו את מאזנם וויקינג תשמור את הנקודות בביתה. ההימור: 1 (יחס 1.75) 

משחק מספר 75: גפלה – הלסינבורג: משחק קצוות מהליגה השוודית הראשונה, שמפגיש את גפלה מהמקום העשירי, להלסינבורג מובילת הליגה. בחמשת משחקי הבית האחרונים השיגו המקומיים ניצחון בודד שמתווסף לשני תוצאות תיקו ושני הפסדים לעומת האורחים שבחמשת משחקי החוץ האחרונים ניצחו בשלושה וסיימו עוד פעמיים בתיקו. הלסינבורג תחזור לביתה עם מלוא הנקודות ותשמור על המקום הראשון. ההימור: 2 (יחס 1.65)

משחק מספר 84: לאנוס – סן לורנצו : משחק מליגת הקלאוסורה המרתקת מפגיש בין לאנוס מהמקום השמיני, לסאן לורנצו מהמקום השמונה עשר. לאנוס קבוצת בית מצוינת ובארבעת משחקי הבית האחרונים השיגה שלושה ניצחונות ותיקו. סן לורנצו בעונה איומה מבחינתה, ובשמונת משחקי החוץ האחרונים היא הפסידה שבע פעמים וניצחה רק פעם אחת. אומנם לאנוס לא מאריות הליגה אך רקורד חוץ זוועתי כמו של האורחים לא מותיר הרבה מקום לדימיון. ההימור: 1 (יחס 1.55)

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק