4

נקודת חן: 3:3 ענק בין חיפה לביתר

ליגת העל: שלומי אזולאי תרם צמד לזכות חיפה, אבל בתוספת הזמן חן עזריאל עם השער שקבע את תוצאת המשۗק 3:3 מהנה בין בית"ר ירושלים למכבי חיפה. לוי: "שתי הקבוצות שיחקו מצויין". מלמליאן: "שיחקנו טוב יותר"

יום ראשון 03 אוקטובר 2010
אייל כהן
 זה לא סוד שהרבה ביקורת הופנתה לאלישע לוי בעקבות הסגנון ההגנתי, הערב (ראשון) מאמן מכۑי חיפה שיחק הכי התקפי שאפשר וזה עלה לו בהגנה בתיקו 3:3 לבית"ר ירושלים בקרית אליעזר. 

למרות זאת משחק כדורגל מהנה בין שתי קבוצות התקפיות הניבו משחק נהדר מלא מצבים ולא מעט הזדמנויות.

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי̼/strong>, אמר בסיום: "אני מאוכזב. הפכנו את התוצאה בסוף, היינו צריכים לשמור על התוצאה. שתי הקבוצות שיחקו מצויין. חבל שלא ניצחנו". 

מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמליאן: "שיחקנו יותר טוב מחיפה. יש לנו עתיד,Ƞאני רואה את הנקודות החלשות שלנו. יהיה קשה לשחק נגדנו בעתיד".

מהלך המשחק:

בדקה ה-17 במחצית הראשונה, סולליק עשה מבצע נהדר בפינה הימנית שמצא את גולאסה ברחבה שהפציץ לרשת. שתי דקות בלבד, לאחר מכן הצליח המגן גונזאלס להשוות את התוצאה. מאז ספיגת השער חיפה נרדמה ונחלשה עד המחצית. 

ממש בפתיחת המחצית השנייה, טעות קשה של מיימון שבישל למעשה את השער השני של בית"ר מרגלי יבואה שדחק רגל פנימה וקבע מהפך. למרות זאת בחיפה גילו קור רӕח ובדקה ה-65 מסיללה בישל לשלומי אזולאי שאיזן ל-2:2. 

אזולאי השלים את הצמד האישי והחזיר את חיפה ליתרון, אבל ממש בתוך תוספת הזמן ההגנה של חיפה שוב נכשלה וחן עזריאל קבע את תוצאת המשחק. 

מכבי חיפה: אמיר אדרי, עלי עוסמאן, שי מימון, איגנסיו קאנוטו, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, עידן ורד (שלומי אזולאי, 63), אייל גולסה, מוחמד גדיר (תומר חמד, 53), סינטאיהו סלליק (גוסטבו בוקולי, 80), ולדימיר דבאלשווילי.

ביתȦquot;ר ירושלים: אריאל הרוש, אלי דסה, כריסטיאן גונזאלס, משה מישאלוב, אביתר ברוכיאן, דן איינבינדר (סרג' איילי, 80), עידן טל, סטיבן כהן (חן עזריאל, 75), אבירם ברוכיאן (קובי מויאל, 71), עמית בן שושן, סמואל יבואה

תגובות

טלספורט בפייסבוק