משחקה של מכבי תא הוקדם לשבת

המשחק בין מכבי תל-אביב ומ.ס אשדוד, שהיה אמור להיערך ביום ראשון הבא ולסיים את עונת 2009/2010, הוקדם ליום שבת וישוחק באצטדיון רמת-גן בשעה 20:00

יום שני 10 מאי 2010
מערכת TELESPORT
על-פי הודעת ההתאחדות לכדורגל אתמול, מכבי תל-אביב הייתה צריכה לארח את מ.ס אשדוד ביום ראשון הבא בשעה 19:30 באצטדיון בלומפילד,  במשחק שלמעשה היה נועל את ליגת העל לעונת 2009/2010. המשחק תוכנן ליום ראשון בעקבות משחקה של בני יהודה בבלומפילד מול מכבי חיפה.

במכבי תל-אביב רוצים ככל הנראה לסיים את העונה כמה שיותר מוקדם ולאפשר לאוהדי הקבוצה להגיע ביום שבת ובשל כך ביקשו את הקדמת המשחק ביממה, כשהם מוכנים לשאת בעלויות ולארח באצטדיון רמת-גן.

ההתאחדות לכדורגל נענתה לבקשת מכבי תל-אביב והקדימה את המשחק ביממה ואיפשרה לקבוצה לארח באצטדיון רמת-גן על מנת לשמור על שעה אחידה לכלמשחקי הפלייאוף העליון. המשחק ייפתח בשעה 20:00. כמו כן מכבי תל-אביב קבעה למשחק מחיר אחיד של עשרים שקלים.

רק ניצחון של בני יהודה מול מכבי חיפה ימנע מהצהובים את המקום השלישי, כאשר אם הכתומים יעשו את הבלתי יאומן וינצחו תצטרך מכבי תל-אביב לנצח גם היא בשביל להישאר במקומה. בכל מקרה, את מטרתה השיגה מכבי תל-אביב כאשר הבטיחה את השתתפותה בעונה הבאה במוקדמות הליגה האירופית. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק