עכו עלתה על דרך המלך

איציק טוויזר, עוזר המאמן ושחקן העבר המהולל של הפועל עכו, בראיון ל-TELESPORT: "שחר סימן טוב שוחרר כי שחקן כמוהו יוכל להתבטא טוב יותר במקום אחר. העבודה עם אלי כהן תורמת לי המון&űuot;

יום שלישי 05 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 איציק טוויזר, שחקן העבר המהולל של הפועל עכו, בן 39, עובד כבר שנתיים ברציפות כעוזר המאמן בהפועל עכו. בשנה שעברה הוא היה עוזרו של ירון הוכנבוים, והשנה הוא העוזר של אלי כהן. 

בעכו, הוא נחשב לסמל של הקבוצה אחרי ששיחק שנים רבות בהצטיינות ובמסירות בקבוצה. טוויזר התראיין היום ל-TELESPORT וסיפר :"הניצחון שהשגנו על הפועל חיפה בליגה היה חשוב מאוד, והוכיח לשחקנים שהם בהחלט יכולים להוות פקטור משמעותי בליגה. אנחנו לא מופתעים מהניצחון, כә היינו שווים ניצחון מול הפועל תל אביב ורק בגלל מזל רע לא השגנו אותו. אנחנו אופטימים ומאמינים שניתן עונה טובה ונסיים את הליגה במקום טוב".

מדוע שחר סימן טוב שוחרר?

"דווקא בגלל ששחר הוא שחקן טוב שיוכל לבוא לידי ביטוי בקבוצות אחרות, הוחלט שלא לייבש אותו על הספסל אלא לתת לו לבטא את עצמו בחוץ. אנחנו בטוחים ששחר יכול לתת עוד כמה שנים טובות וחבל שאחד כמוהו ישב על הספסל. הוא תרם המון למועדון ואנחנו אוהבים אותו".

איך זה מרגיש לעבוד עߝ אלי כהן? 

"הרגשה נפלאה. אלי הוא מאמן מצוין עם שיטות עבודה מתקדמות מאוד. הוא מקצוען שעובד קשה ולא בחינם הוא צבר ניסיון כזה. הוא בהחלט מוסיף לי ואני שמח שיצא לי לעבו'ד עם בעל מקצוע מוערך כזה".

מה קרה בשבוע שעבר בתקרית עם השוער דודו גורש?

"שום דבר מיוחד. קורה באימונים שהטמפרטורה עולה, אבל כמו שזה התחיל ככה זה נרגע וזה הסתיים מהר מאוד. לא צריך לתת לדברים כאלה משקל ועובדה שזה לא השפיע על הקבוצה וניצחנו בשבת בצדק".
<͢r/> איך אתה רואה את המשך הקריירה שלך כמאמן?

"אני נהנה מכל רגע בעבודה הזאת. כרגע אני בקורס מאמני פרו עם חברים שלי כמו יוסי אבוקסיס ואבי נמני. השנה התחלנו את הקורס וחומר הלימוד בעיניי מרתק. בחודש מרץ אני יוצא להשתלמות בחוȦquot;ל במקום שטרם נקבע אבל אני משקיע כל דקה בכדורגל ואני מקווה שההשקעה תחזור אליי כי החיידק הזה שנקרא אימון תפס אותי חזק ואני בטוח שאוכל להצליח בו".

מה דעתך הקהל של הפועל עכו?

"יש לנו את הקהל ߔכי מדהים בארץ. אוהדים מסורים, נותנים את הלב בשביל הקבוצה. אנחנו עושים את הכל על מנת שהאוהדים יהיו מרוצים. הקבוצה זה קודם כל האוהדים שלה ותודה רבה להם על התמיכה, גם כשלא הולך".

מה יש לך להגיד על יושב ראש הקבוצה, ציון ויצמן?

"הוא בעל מקצוע יוצא מהכלל. בן אדם שעובד ונותן את הנשמה שלו. הקבוצה חשובה לו והוא נותן לנו הרגשה משפחתית. כיף לעבוד בקבוצה שמנוהלת בצורה כזו".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק