מאסיללה בפנים, גם מקארתי

קרלוס אלברטו פריירה, פירסם את סגל דרום אפריקה למונדיאל אותו היא תארח בעוד כחודש. פיטר מאסיללה, מגינה של מכבי חיפה כמובן בסגל. גם בני מקארתי, חלוצה הפצוע של ווסטהאם

יום שלישי 11 מאי 2010
אסף בילגורי

מאמן נבחרת דרום אפריקה, קרלוס אלברטו פריירה הברזילאי, פירסם היום את הסגל המורחב של 29 שחקנים אותם הוא לוקח למונדיאל  בדרום אפריקה בעוד כחודש.

בני מקארתי, חלוצה של ווסטהאם הלונדונית, זומן לסגל למרות בעיית פציעות ולמרות שבקושי שיחק העונה. מקארתי, הוא אחד מארבעה שחקנים בסגל דרום אפריקה שמשחקים בפרמייר-ליג, כאשר שלוש הנותרים הם ארון מאקונה הקפטן, שמשחק אצל אברהם גרנט בפורטסמות', קאיגישו דיקגאקוי מפולהאם וסטיבן פינאר מאברטון.

מי שעוד בולט בסגל של פריירה הוא כמובן פיטר מאסיללה, המגן השמאלי של מכבי חיפה שנתן את העונה הטובה בקריירה שלו במדים הירוקים וינסה להוכיח את יכולתו על הבמה הגדולה בעולם, כדי לנסות ולסדר לעצמו חוזה באחד המועדונים הגדולים באירופה בעונה הבאה.

הסגל של פריירה מורכב מעשרה שחקנים שמשחקים בליגות האירופאיות, כאשר יתר שחקני הסגל משחקים בליגה המקומית של דרום אפריקה.

מתוך 29 השחקנים ינופו 6 שחקנים ופריירה יודיע על 23 השחקנים הסופיים שנוסעים למונדיאל עד לראשון ביוני. כזכור, דרום אפריקה, שובצה לבית C במונדיאל, יחד עם נבחרות מקסיקו, צרפת ואורוגוואי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק