ההתאחדות למען הנוער במגרשים

ההתאחדות לכדורגל הודיעה לקבוצות: "הקפידו על מכירת כרטיסי נוער וחיילים. אנו נבצע בדיקות במגרשים". כמו כן, הובהר על-ידי ההתאחדו׫ כי אסורה מכירת כרטיסים לקבוצה האורחת במחירים יקרים יותר

יום שלישי 05 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
אוהדי הכדורגל בישראל מתלוננים לא פעם על כך שכבר בשעות הראשונות של מכירת הכרטיסים נמסר על-ידי הקופות ומשרדי הכרטיסים כי כרטיסי הנוער\חייל\אישה אזלו. רק ביום שבת האחרון נמסר על-ידי אוהדי הפועל תל-אביב כי באצטדיון "הקופסא" כלל לא היו כרטיסי נוער, למרות שאלו לא נמכרו בשום מקום בימים שלפני המשחק.

לאחר אין ספור תלונות מצד אוהדי הקבוצות ומספר הבטחות מצד יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון כי הוא יטפל בבעיה, היום (שלישי) החלוĠבהתאחדות לכדורגל בטיפול הבעיה ובמכתב שנשלח לקבוצות נמסר: "הקפידו על נתח של 20 אחוזים מסך הכרטיסים לנערים. אנו נערוך בדיקות במגרשים".

על-פי תקנון ההתאחדות לכדורגל, על הקבוצות להנפיק 20 אחוזים מהכרטיסים שהוצאו למכירה ככרטיסי נוער\חייל וכן לוודא כי ביום המשחק לפחות 50 אחוזים מכרטיסי הנוער יימכרו בקופות האצטדיון. בנוסף לכרטיסי הנוער, מספר קבוצות מוכרות כרטיסים לאוהדי היריבה במחיר יקר יותר מהמחיר שמשלמים אוהדיה.

ההתאחדות לכדורגל מתכוונתȠלאכוף את הנושא בחומרה ולמטרה זאת אף תשתמש באנשי "וייצמן-יער" שיבדקו את קופות האצטדיונים מדי מחזור.  

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק