המלצת WINNER: לברון ישמור על הבית

הסדרה הכי מעניינת בפלייאוף עד כה, חוזרת הלילה לקליבלנד למשחק החמישי. לברון וחבורתו לא יתנו לסלטיקס לגנוב להם משחק נוסף במגרשם הביתי

יום שלישי 11 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 הסדרה בין קליבלנד ובוסטון הבטיחה להיות איכותית וצמודה ולשמחתם של כל אוהדי הכדורסל, היא אכן מקיימת.

במצב של 2:2 בסדרת חצי גמר המזרח, כאשר אורלנדו כבר מחכה בגמר, חוזרות הקבוצות לקליבנלד, שם הקאבלירס יארחו את הסלטיקס לפרק החמישי בסדרה המרתקת.

למרות שהסדרה עצמה הכי צמודה שאפשר, כאשר שתי הקבוצות הצליחו לנצח כל אחת בביתה של השנייה, המשחקים עצמם הוכרעו לפני דקות הסיום, כאשר ההפרש הנמוך ביותר היה במשחק הראשון, בו קליבלנד ניצחה ב-8 הפרש.

את המשחק השני בסדרה, בוסטון הכריעה עוד לפני הרבע האחרון וניצחה בסיום ב-18 הפרש. הקאבס לא נבהלו מאיבוד הביתיות וחזרו לסדרה בענק עם ניצחון ב-29 הפרש בבוסטון. המשחק הרביעי היה צמוד עד הרבע הרביעי והסתיים ב-10 הפרש לטובת הסלטיקס.

המשחק החמישי בסדרה לא צפוי להיות שונה. רג'ון רונדו, הכוכב הבלתי מעורער של הסלטיקס בסדרה, קיבל דקת מנוחה אחת בלבד במשחק הקודם ויהיה לו קשה לחזור על התצוגה המופלאה ממשחק 4, מה גם שלברון ג'יימס, אחד השומרים הטובים בליגה, מתכוון לשים על הרכז המוכשר עין באופן אישי.

בעזרת הקהל הביתי שידחוף את הקבוצה קדימה ועם עוד הצגה של ה-MVP של הליגה לברון ג'יימס, הקאבס ישיגו ניצחון שלישי בסדרה ויעשו את זה בסטייל.

משחק מספר 25 בטופס הווינר: קליבלנד קאבלירס - בוסטון סלטיקס (+8). ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק