0

3 המלצות WINNER לרביעי

כמידי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בשלושה משחקים מומלצים להימור מהליגה הברזילאית

יום רביעי 06 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

משחק מספר 43: גרמיו - גרמיו פרודנטה - 1 (יחס 1.25)

אלו שתי גרמיו שונות לגמרי. המארחת מדורגת במקום השמיני בטבלה. היא בכושר מצויין אחרי שלושה ניצחונות רצופים וארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. גרמיו פۨודנטה מהצד השני מדורגת במקום האחרון בטבלה ולמרות שהיא משיגה 4 נק' בשני המחזורים האחרונים, לפני כן היא שיחקה חלש מאוד והפסידה בשלושה משחקים רצוף. גרמיו אמורה לנצח בבית בקלות את סוגרת הטבלה.

משחק מספר 45: פלומינזה - סאנטוס - 1 (יחס 1.60)

מוליכת הטבלה פלומינזה מגיעה למשחק אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סאנטוס שמדורגת במקום השביעי בטבלה כשזו מנצחת בחמשת המשחקים שלה רק פעם אחת בלבד והיא אחרי תיקו והפסד לואשקו מחזור לפני כן. פלומינזה ניצחה 1-0 בסאӠטוס בסיבוב הקודם כשסאנטוס מנצחת בפלומינזה פעמיים בלבד מתוך 11 הביקורים האחרונים שלה שם. לדעתי פלומינזה תנצל את הביתיות שלה ואת הכושר הטוב שהיא נמצאת בו. אני מסמן כאן 1.

משחק מספר 48: מיניירו - קורינתיאנס - X (יחס 3.00)

מינәיר מדורגת במקום ה-18 בטבלה. מדובר בקבוצה מאוד חלשה. היא אמנם מנצחת במחזור האחרון אך לפני כן היא מפסידה בשלושה משחקים מתוך ארבעה. היא תארח היום את קורינתיאנס שהיא זמנית במקום השני, עם משחק אחד חסר מפלומינזה ופחות שלוש נק' ממנה. קורינתיאנס לא בכושר טוב בתקוߤה האחרונה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון בהם היא מסיימת בתיקו בשני המחזורים האחרונים. בסך הכל היא קבוצה טובה יותר ממיניירו, היא ניצחה אותה 1-0 בסיבוב הקודם בבית וגם בשני המשחקים בעונה שעברה בקלות. ההימור כאן על האורחת לא פשוט. למרות שמߙניירו מדורגת בתחתית הטבלה, יש לי הרגשה שהיא לא תפסיד כאן. אני מסמן כאן X.

תגובות

טלספורט בפייסבוק