קאמביאסו וזאנטי? לא אצל דייגו

דייגו מראדונה, פירסם את הסגל המורחב של ארגנטינה למונדיאל בדרום אפריקה. חאבייר זאנטי ואסטבאן קאמביאסו מאינטר נותרו בחוץ, למרות עונה נהדרת של השניים. גם גאגו מריאל מדריד בחוץ. מיליטו צפוי לקבל ניפוי

יום רביעי 12 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 דייגו מראדונה, מאמן נבחרת ארגנטינה הוא המאמן האחרון שפירסם את סגל 30 השחקנים המורחב שלו למונדיאל ואולי המאמן הכי מפתיע. 

למרות שנתנו עונת שיא באינטר והצטיינו לאורך כל העונה, מראדונה החליט להתעלם מצמד הקשרים הנפלא והמנוסה של אינטר, אסטבאן קאמביאסו וחאבייר זאנטי. קאמביאסו, לא זומן אפילו פעם אחת לנבחרת, מאז נטל דייגו מראדונה את מושכות האימון על ארגנטינה. זאנטי, היה שחקן קבוע בסגל של דייגו אך איכזב במוקדמות ודייגו החליט לא לזמנו.

מראדונה בונה בקישור על חואן סבסטיאן ורון הוותיק מאסטודיאנטס ועל חאבייר מאסצ'ראנו, קשרה של ליברפול. מאריו בולאטי מפיורנטינה, הועדף על פני פרננדו גאגו מריאל מדריד, שגם הוא לא זומן לסגל המורחב.

רשימת החלוצים שזימן מראדונה עמוסה וכוללת בין היתר את ליאו מסי, גונזאלו היגואין, סרחיו אגוארו, קרלוס טבס ודייגו מיליטו. אולם, גם דייגו מיליטו עלול להישאר מחוץ לסגל הסופי שיכלול 23 שחקנים, מאחר ודייגו מעדיף את מרטין פאלרמו, מקורבו מבוקה.

הסגל המלא

שוערים: סרחיו רומרו, דייגו פוזו ומאריאנו אנדוחאר

הגנה: וולטר סמואל (אינטר), גבריאל היינצה (מארסיי), מרטין דמיצ'ליס (באיירן מינכן), ניקולס אוטמנדי (ולס), ניקולס בורדיסו (רומא), קלמנטה רודריגס (אסטודיאנטס), חואן מנואל אינסאורלדה (ניואלס אולד בויס), פבריסיו קולוצ'יני (ניוקאסל), אריאל גארסה (קולון).

קישור: חבייר מסצ'ראנו (ליברפול), חואן סבסטיאן ורון (אסטודיאנטס), מריו בולאטי (פיורנטינה), חונאס גוטיירס (ניוקאסל), אנחל די מריה (בנפיקה), חוסה סוסה (אסטודיאנטס), חסוס דאטולו (אולימפיאקוס), חואן מרסייר (ארחנטינוס ג'וניורס), סבסטיאן בלאנקו (לאנוס), חבייר פאסטורה (פאלרמו), מקסי רודריגס (ליברפול).

התקפה: ליונל מסי (ברצלונה), גונסאלו היגוואין (ריאל מדריד), דייגו מיליטו (אינטר), קרלוס טבס (מנצ'סטר סיטי), סרחיו אגוארו (אתלטיקו מדריד), מרטין פאלרמו (בוקה ג'וניורס), איסיקיאל לאבסי (נאפולי).

צילום: גטי אימג'

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק