4 המלצות WINNER ליום רביעי

גמר הליגה האירופאית, משחק השלמה בליגה הצרפתית ומשחקים נוספים בהמלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום רביעי 12 מאי 2010
מור רכס

כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.

 משחק מספר 31: ליון – מונאקו: משחק מאוד חשוב לליון, שניצחון בו יעלה אותה למקום השלישי שמוביל למוקדמות ליגת האלופות על חשבון אוקזר שנותר עוד מחזור אחד לסיום העונה. מונאקו במקום בשמיני, למעשה סיימה את העונה וגם במקרה של שני ניצחונות במחזורים שנותרו, היא לא תגיע למקום שיוביל אותה למפעל אירופי בעונה הבאה. ליון לא הפסידה בביתה במשך שבעה משחקים, מתוכם ניצחה בחמישה וסיימה עוד שניים בתיקו. מונאקו התדרדרה לאחרונה למרכז הטבלה וגם במשחקי החוץ היא מציגה יכולת ירודה למדי. הקבוצה של הנסיכות הצרפתית לא ניצחה בשבעת משחקי החוץ האחרונים מתוכם הפסידה בארבעה וסיימה עוד שלושה בתיקו. הנקודות חשובות הרבה יותר למקומיים שינצחו בביתם ניצחון קליל. ההימור: 1 (יחס 1.15).

משחק מספר 33: אלפסבורג – סולנה
: משחק קצוות בליגה השוודית הראשונה המפגיש בין אלפסבורג מהמקום החמישי, לסולנה ממקום החמישה עשר והלפני אחרון. המקומיים שהתחילו בשלושת המחזורים האחרונים קצת לאבד גובה, אחרי שסיימו פעמיים בתיקו והפסידו למיאלבי במחזור האחרון, חייבים לנצח בכדי להדבק לצמרת. בארבעת משחקי הבית האחרונים השיגה אלפסבורג שלושה ניצחונות ותיקו. סולנה קטעה במחזור האחרון רצף של שלושה הפסדים רצופים עם ניצחון 0:1 ביתי על טרלבורג האחרונה, ואולי ניצחון זה יוציא אותה לדרך חדשה. הבעיה המרכזית של האורחים היא היכולת העלובה במשחקי החוץ. בחמשת משחקי החוץ האחרונים הפסידה סולנה ארבע פעמים וקשה להאמין שדווקא מחר מול אלפסבורג הביתית משהו ישתנה. ההימור: 1 (יחס 1.45) 

משחק מספר 36: אתלטיקו מדריד – פולהאם
: מי היה מאמין שדווקא אתלטיקו בעונה כל כך עלובה או פולהאם, קבוצת ביניים בפריימר ליג, ירימו את הגביע השני בחשיבותו באירופה. שתי הקבוצות שאיבדו למעשה כל עניין בליגה בשבועות האחרונים, מגיעות לאיצטדיון המפואר בהמבורג, כדי לעשות היסטוריה וללא ספק נראה מלחמה עקובה מדם עד לשנייה האחרונה. אתלטיקו שהתחילה את העונה בליגת האלופות, עפה בבושת פנים, וגם בליגה היא הציגה את אחת העונות הגרועות שלה בשנים האחרונות. הקונצ'ונרוס יודעים שזכייה בגביע תשכיח את כל העונה העלובה הזאת, ותהפוך אותה למוצלחת. הפסדם של הספרדים לליברפול בחצי הגמר היה הראשון שלהם במפעל, אחרי שבשאר שבעת המשחקים היא סיימה חמש פעמיים בתיקו וניצחה רק פעמיים. פולהאם היא ללא ספק הסינדרלה הגדולה של אירופה בין אם היא תחזיר את הגביע לאנגליה ובין אם לא. בשורות האנגלים ישנם שני חיסורים משמעותיים מאין כמוהם. 

דמיאן דאף הסילון האירי, ובובי זאמורה שהוא גם מלך שערי הקבוצה,  עדיין פצועים ולא ישחקו בגמר. אם אתלטיקו עלתה בדרך לא כל כך משכנעת לגמר, חניכיו של רוי הודג'סון הפתיעו אותנו כל סיבוב מחדש. אחרי שעלו די בקלות משלב הבתים הם הפסידו רק פעם אחת ליובנטוס, אותה הם גם השפילו בגומלין 4:1, ניצחו עוד חמישה פעמים וסיימו בתיקו פעמיים. המשחק יהיה ברוב רובו בשליטת הספרדים אך 90 הדקות הראשונות יסתיימו ללא הכרעה. ההימור: X (יחס 2.95).

משחק מספר 48: קרדיף – לסטר(1+):
פלייאוף הצ'מפיושיפ בו שתי הקבוצות נפגשות לגומלין, כשבמשחק הראשון קרדיף ניצחה בחוץ 0:1. המקומיים שעשו את הבלתי יאומן וניצחו במפגש הראשון לא הפסידו בביתם בשבעת המחזורים האחרונים, מתוכם ניצחו בחמישה וסיימו עוד שניים בתיקו. לסטר שההפסד במשחק הראשון קטע רצף של חמישה ניצחונות רצופים וכנראה גם את חלום העלייה לשנה זאת. אומנם בשני משחקי החוץ האחרונים ניצחה לסטר, אך היא ניצחה את פטסבורג נועלת הטבלה ופטרסון מהמקום השבעה עשר כך שמשחקים אלה הם לא בגדר קנה מידה, ובטח לא שמדובר בקבוצה כמו קרדיף המצוינת. המשחק אומנם יהיה צמוד אך יסתיים בניצחון דחוק של המקומיים בהפרש של שער אחד. ההימור: X (יחס 3.10)

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק