כל עונה אני מתרגש מחדש

מכבי אשדוד/ העולה החדשה לליגת העל ערכה היום מסיבת עיתונאים והציגה את הרכש הנוצץ שלה, מאיר טפירו שאמר: "תהיה פה קבוצה שכיף לראות. זה אתגר לא פחות גדול מלקחת אליפות". עופר ברקוביץ: "יש לנו צעירים שיכולים לפרוץ"

יום חמישי 07 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

 מכבי אשדוד, העולה החדשה לליגת העל בכדורגל תהיה אחת הקבוצות הכי מסקרנות בליגה. לא בגלל העובדה שמדובר בעולה חדשה כמו בעובדה שהרכז של אשדוד העונה יהיה לא אחר מאשר מאיר טפירו הוותיק, שנבחר לשחקן העשור.
טפירו, כבר לא צעיר אך עדיין מתרגש ואמר במסיבת עיתונאים חגיגית שערכה הקבוצה לקראת פתיחת העונה: "כמו כל שנה, גם השנה אני מתרגש ומחכה ל-17 באוקטובר להתחיל את הליגה, כמו שאמרו לפני תהיה פה קבוצה שכיף לראות, קבוצה שהקהל באשדוד יהנה ממנה. אני שמח להיות פה, אני רואה בזה אתגר גדול יותר מאשר לקחת אליפות, שיהיה בהצלחה לכולם"

מאמן הקבוצה, עופר ברקוביץ': "יש לנו הרבה שחקנים צעירים שיכולים להתקדם ולפרוץ, אם זו שליישית הזרים ואם אלה הישראלים , ועל כל אלה הפקדנו כמובן את מאߙר טפירו, קפטן הקבוצה ושחקן העשור, אחרי חודש איתו אני יכול להגיד לכם שזו הנאה צרופה לאמן אותו".

ברקוביץ הוסיף: "יש לנו אולם טוב, עם מה שבנינו עד עכשיו יחד עם הקהל המקומי אני בטוח שנהפוך את הכדורסל באשדוד למשהו שמח ומהנה. הציפיות שלנוȠכרגע כקבוצה, אני רואה אותנו בהחלט מתברגים בחלק העליון, אני בטוח שתהיה לנו קבוצה מצליחה. יש לנו הרבה כשרון, יש אופי מצוין לקבוצה ועם כל זה נרוץ קדימה".

על הצבת המטרות הגבוהות יחסית לעולה חדשה אמר ברקוביץ': "המטרה הראשונה שלנו היא לתקוע יߪד בליגה, אבל אני כמאמן חושב שצריך להציב ציפיות יותר גבוהות, זה משהו שיתן מוטיביציה לכולם ואני חושב שאנחנו נעמוד בציפיות האלה, אני מקווה שיהיה פה אולם מלא בכל משחק ואם כן זה כבר יהיה סיפור הצלחה".

תמונה: אתר המנהלת

תגובות

טלספורט בפייסבוק