אתלטיקו מדריד זכתה בליגה האירופית

אחרי 1:1 בתום 90 דקות מול פולהאם האנגלית, הצליחה הקבוצה הספרדית להבקיע בדקה ה-116 ולזכות בגביע השני בחשיבותו ביבשת, במשחק שנערך בהמבורג. צמד לפורלאן

יום חמישי 13 מאי 2010
מערכת TELESPORT
עד העונה שעברה המפעל נקרא גביע אופ"א, אך לאחר השינויים שעבר ושינוי שמו לליגה האירופית, הערב בהמבורג זכתה אתלטיקו מדריד בגביע אחרי ניצחון 2:1 על פולהאם.

מהלך המשחק:

דקה 12: טעות קשה של דני מרפי אשר מוסר היישר לרגליו של סרחיו ארגוארו כמעט ומובילה לשער: החלוץ הארגנטינאי מוצא את דייגו פורלאן לבדו ברחבה אך הבעיטה של האורוגוואי פוגעת בקורה ויוצאת החוצה.

דקה 16: אופלאושי הוכשל בסמוך לרחבה, רייס ניסה לבעוט מזווית קשה אך נתקל בשווארצר ממקומם היטב בשער. 

דקה 17: מצב ראשון לקבוצה הלונדונית - גרה בניסיון לבעיטת יעף מחוץ לרחבה פיספס את המסגרת אבל רשם ניסיון ראשון מאיים על שער הקבוצה הספרדית.

דקה 32: הפעם פורלאן לא התבלבל. סרחיו אגוארו הכין לעצמו ובעט מ-16 מטר, הכדור לא התלבש לו היטב אבל הגיע היישר אל דייגו פורלאן, ספק מעמדת נבדל, שדחק את הרגל והמשיך את הכדור לפינה. 0:1 מוצדק לאתלטיקו מדריד.

דקה 37:
בובי זאמורה מצא את עצמו במצב מצוין לכיבוש והסתבך, העביר את הכדור ימינה לגרה והאחרון ויתר על ניסיון כיבוש והרים לצד השני - שם סיימון דיוויס נשאר לבדו ובעט מקרוב את השיוויון המהיר. 1:1.

דקה 44: אתלטיקו מדירד לוחצת על שערה של פולהאם וסדרת קרנות של המדרידאים הובילה את מארק שוורצר להתמתח פעם אחר פעם. בכך מסתיימת המחצית הראשונה בשיוויון.

דקה 55: בובי זאמורה, הכובש המצטיין של פולהאם העונה, פתח בהרכב למרות שאינו היה כשיר במאת האחוזים ולאחר כמעט שעה של משחק אינו יכל להמשיך. הקשר האמריקאי דמפסי החליף אותו.

דקה 60: טעות קשה של אנטוניו לופז מסדרת לסיימון דיוויס מצב נהדר להשלמת המהפך הלונדוני אבל אינסטינקט נהדר של דה חאה השאיר את מדריד במשחק.

הארכה:

דקה 105: ממש בשניות האחרונות של החלק הראשון החמיץ אגוארו ממטר אחד, כשהקדים את הגנת פולהאם אך דחק את הכדור סנטימטרים ספורים מהקורה.

דקה ה-116: אגוארו הארגנטינאי שלח את דייגו פורלאן למצב קורץ, וזה הבקיע את שער הניצחון שהיה שווה זכיה בליגה האירופית. 1:2 לאתלטיקו בסיום.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק