7 המלצות WINNER לחמישי

משחקי הליגה השוויצירת, משחקי המבחן בגרמניה ומבחר ליגות מסקנדינביה במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום חמישי 13 מאי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.


משחק מספר 56: האמברי – אוסטרס.  האמברי פתחה את העונה הזאת עם שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. אוסטרס מנגד פתחה רע מאוד את העונה כשהיא מנצחת במשחק אחד, משיגה תיקו אחד ומפסידה בארבעה משחקים ובשני המחזורים האחרונים. האמברי להזכירכם היא היורדת הטרייה מהליגה הראשונה, ואוסטרס היא העולה החדשה מהליגה השלישית. המפגשים האחרונים בין השתיים היו בעונת 05/06, אז ניצחה האמרבי את אוסטרס פעמיים, 2-0 בבית ו-2:1 בחוץ, בעונה בה ירדה אוסטרס לליגה השניה ואז התדרדרה. אוסטרס לא נראית טוב, היא תתקשה מאוד במשחק הזה ובמהלך כל העונה. ההימור: 1 (יחס 1.20)

משחק מספר 70: גטבורג – אורברו: שתי הקבוצות פותחות את המחזור ה-13 בליגה כאשר גטבורג במקום ה-13 בטבלה עם שלושה משחקים ללא הפסד בהם היא מנצחת פעם אחת ומסיימת פעמיים בתיקו. אורברו מנגד במקום השלישי בטבלע עם שלושה ניצחונות ושני הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. את העונה שעברה סיימה גטבורג במקום השני בטבלה במרחק של 4 נק' מסולנה האלופה, אורברו סיימה במקום השישי. במשחקים בין השתיים ניצחה גטבורג 1:0 בחוץ וסיימה בתיקו מאופס באורברו. אם לשפוט לפי פתיחת העונה של השתיים, הרי שאוברו משחקת טוב יותר מאשר גטבורג. מה שכן, היא לא להיט במשחקי החוץ שלה, וגטבורג בסך הכל מתאוששת מפתיחה רעה והיא לא מפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה. ההימור שלי כאן הוא ניצחון של גטבורג. ההימור:  1 (יחס 1.65)

משחק מספר: 79: נירנברג: אוגסבורג.  נירנברג סיימה את העונה במקום ה-16 בטבלה, מה שהוביל אותה למשחק המבחן היום. היא סיימה את העונה עם ניצחון 1-0 על קלן, ובכך ברחה לבוכום שירדה לליגה השניה. אוגסבורג מהצד השני סיימה במקום השלישי בליגה השניה, משחק שמוביל אותה גם כן, למשחק המבחן היום. הקבוצה נראתה טוב לאורך כל העונה כשבמחזור האחרון היא מסיימת בתיקו. נירנברג השיגה העונה מאזן בית של חמישה ניצחונות, שמונה תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. אוגסבורג השיגה בחוץ שישה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושישה הפסדים. משחקי חוץ לא היו הצד החזק של אוגסבורג ומה שהביא אותה למקום השלישי היתה יכולת ביתית נהדרת. שתי הקבוצות שיחקו ביחד בליגה השניה לפני שנתיים, אז ניצחה נירנברג בבית 2:1. בחוץ נפרדו השתיים בתיקו מאופס. ככל שנוגע למשחק הזה, נירנברג לדעתי תנצח את המשחק הזה ובשבילה, כדאי שהיא תנצח בהפרש של לפחות 2/3 שערים. אוגסבורג בבית יכולה בהחלט לנצח.  ההימור: 1 (יחס 1.65)

משחק מספר 83: אראו – גראסהופרס:  שני מחזורים לסיום הליגה שוויצרית, אראו מדורגת במקום האחרון עם 20 נק'. רחוקה 2 נק' מבלינזונה שמדורגת במקום התשיעי, מקום שמוביל בתום העונה למשחק מבחן כנגד הירידה. גראסהופרס קבוצה חזקה מאוד, עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים, נמצאת במקום השלישי בטבלה עם 62 נק' כשהעונה שלה למעשה נסתיימה. היא תסיים במקום השלישי גם אם תפסיד בשני המחזורים הבאים. אראו מפסידה בשני המחזורים האחרונים והיא לא מנצלת את הפסד הנקודות של בלינזונה. בשלושת המפגשים שהיו לה עד כה העונה מול גראסהופרס. היא ניצחה בבית 1:0 והפסידה בשני משחקי החוץ 4:0 ו-2:0. אראו הפסיה העונה ב-11 משחקי בית, גראסהופרס הפסידה בעשרה משחקי חוץ. אני חושב שלמרות שאראו מאוד חלשה. היא תנצח היום את גראסהופרס שאולי תשחק קצת "לאט". ההימור: 1 (יחס 2.50)

 משחק מספר 84: לוצרן - יאנג בויז: משחק מאוד חשוב ליאנגבויז שמוליכה את הליגה בהפרש של שלוש נק' על באזל שבמקום השני. לוצרן שתארח את המשחק היום מדורגת במקום הרביעי בטבלה במרחק של 4 נק' מסיון החמישית. לוצרן מגיעה למשחק היום אחרי תיקו ושני ניצחונות. יאנג בויז אחרי שלושה ניצחונות רצופים. ניצחונה האחרון של לוצרן על יאנגבויז היה לפני שנתיים, מאז שיחקו הקבוצות שבעה משחקים, בהם ניצחה יאנג בויז בשישה. העונה ניצחה יאנג בויז בחוץ את לוצרן 2:1, במשחקי הבית שלה היא סיימה בתיקו 1:1 וניצחה בשני 2:1. לוצרן משחקת מעולה במשחקי הבית שלה. 11 ניצחונות, תיקו אחד וחמישה הפסדים. יאנג בויז לא השיגה העונה תוצאות תיקו מחוץ למגרשה ומאזנה עומד על עשרה ניצחונות ושבעה הפסדים. יאנג בויז לא קבוצות חוץ גדולה, אבל היא לא תרצה לאבד את האליפות שלה כמה מחזורים לסיום העונה. ההימור: 2 (יחס 1.60)

משחק מספר 85: סט. גאלן – בלינזונה: משחק חסר חשיבות למארחת סט. גאלן שמדורגת במקום השישי בטבלה. היא גם לא נראית בשיאה בתקופה האחרונה בה היא מפסידה בארבעה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים. בלינזונה מהצד השני מדורגת במקום הלפני אחרון עם 22 נק', רק 2 נק' יותר מלאראו שבמקום האחרון. שוב.. המקום הלפני אחרון מוביל למשחקי המבחן בתום העונה. סט. גאלן ניצחה העונה פעמיים את בלינזונה בחוץ, 5:0 ו-2:0. דווקא במשחק הבית בסיבוב הראשון נפרדו השתיים בתיקו. מאזן הבית של גאלן העונה עומד על שבעה ניצחונות, חמישה ניצחונות וחמש תוצאות תיקו. בלינזונה נראית בחוץ רע מאוד. ניצחון אחד, תיקו אחד ו-15 הפסדים. למרות שהיא נראית רע ולמרות שבלינזונה צריכה פה את הנקודות. אני לא חושב שזה הולך לקרות. אני מהמר על דרמה במחזור האחרון בליגה. ההימור: 1 (יחס 1.45)

משחק מספר 86:  פ.צ ציריך – סיון: ציריך מדורגת במקום השביעי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים רצופים. סיון מנגד במקום החמישי בטבלה עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. ציריך משיגה העונה בבית שמונה ניצחונות וחמישה הפסדים. סיון בחוץ חלשה מאוד עם שלושה ניצחונות בלבד לצד עשרה הפסדים. שלושת המשחקים בין השתיים העונה נסתיימו בתוצאות תיקו. 3:3 בסיבוב הראשון ותוצאות תיקו 1:1 גם בסיבוב השני וגם בשלישי. סיון לא ניצחה את ציריך בשאר המשחקים שהיו בין השתיים בארבע השנים האחרונות, וגם הפעם אני לא חושב שזה יקרה. מה שכן, לדעתי גם ציריך לא תזכה פה לניצחון. ההימור: X (יחס 2.75)צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק