מקווים להביא כבוד למועדון

מכבי ת"א פתחה רשמית את העונה במסיבת עיתונאים. עוד מדיוויד בלאט: "באופן ברור, השאיפות שלנו להיאבק על כל תואר ېפשרי. יש לנו את הפוטנציאל, את השחקנים. יש עוד הרבה עבודה לפנינו, אבל בהחלט אנחנו יכולים לעשות את זה"

יום חמישי 07 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב ערכה הערב (חמישי) את מסיבת העיתונאים המסורתית שלה לקראת פתיחת עונת 2010/11. עשרה ימים לפני שריקת הפתיחה לליגת העל ושבועיים לפני פתיחת היורוליג, מיד לאחר הצגת השחקנים, היו"ר שמעון מזרחי פתח ואמר: "נערכו בקיץ האחרון מספר שינויים משמעותיים אישיים ואף בקונספט עצמו. חזר הביתה, לחיקנו החם, המאמן הראשי והמעוטר, דיוויד בלאט וגם גיא גודס חזר אלינו. לשניהם היכרות קרובה עם השחקנים בקבוצה. יש לנו מרקם חברתי מצוין".

"הצביון הישראלי כולל את ליאור אליהו, אחרי עונה בקאחה לבוראל, טל בורשטיין, גם כן אחרי עונה בספרד, וכמובן אלישי כדיר שזה באליפות עם גלבוע/גליל בעונה האחרונה, ואני בטוח שתהיה לו השתלבות קלה. אנחנו ממשיכים עם יניב גרין, גߙא פניני, עם דיוויד בלו ודרק שארפ. יש לנו מספר לא מבוטל של שחקנים ישראלים, שמהווים שלד של הנבחרת הישראלית. בראש השחקנים הזרים- הבולט בקבוצת אולימפיאקוס בייבי שאק, שגם שיחק בנבחרת יוון בקיץ האחרון". 

דיוויד פדרמןȠהחל את דבריו עם חצים המכוונים כלפי התקשורת: "אני מבקש מהמדיה טיפת רחמים. ספרתי העונה 100 שמות של שחקנים שפורסמו שמגיעים אלינו, וחצי מהשמות אנחנו בכלל לא מכירים. יש יד קלה על ההדק בקשר למי שבא והולך, וכל מיני סיפורים ומעשיות. צריך קצת יותר בזהירות לכתߕב".המאמן דיוויד בלאט אמר: "שאלו אותי הרבה פעמים בחודשים האחרונים למה חזרתי למוۢדון. הערב הזה והסרטון שהוקרן קודם על המועדון מדברים יותר טוב מכל מה שיכולתי לומר. כיף גדול לחזור למערכת הזאת, לאמן את השחקנים שיש כאן. מכבי אלקטרה ת"א זה לא שחקן, זה הקבוצה. זה לא האדם, אלא המשפחה. כולנו ביחד מקווים לשמח אתכם, להביא כבוד למועדון הגדוӜ הזה, לספונסרים שלנו, להביא לכל בית ישראל הצגה טובה בכל פעם שאנחנו מופיעים. אני מקווה שביחד נוכל לעשות דברים מיוחדים השנה".

"באופן ברור, השאיפות שלנו להיאבק על כל תואר אפשרי. יש לנו את הפוטנציאל, את השחקנים. יש עוד הרבה עבודה לפנינו, אבל בהחלט אנחנו יכולים לעשות את זה. התקפית אנחנו עדיין קצת פחות ממה שהייתי רוצה, אבל זה צפוי וקבוצה חדשה צריכה זמן כדי להגיע לרמת הביצוע המקסימלית שלה. אנחנו לא נהיה בשיא בחודש הקרוב, אבל עם מספיק יכולת לנצח משחקים. בהמשך הדרך נשתפר ונהיה קבוצה חזקה"Ļ.

בלאט נשאל באם הפועל ירושלים תהיה היריבה המשמעותית של מכבי ת"א העונה, וענה: "בשנה שעברה הפועל ירושלים לא היתה האלופה, אלא גלבוע/גליל. ירושלים קבוצה חזקה, הייתה ונשארה. הליגה בכלל השנה עשתה עליית מדרגה באיכות של הקבוצות. אנחנו מוכנים לכל אתגר, ויהיה לנו כזה לא רק מול ירושלים וגליל".

תגובות

טלספורט בפייסבוק