הייתי מת לשחק הערב בנירנברג

אלמוג כהן, שחתם לעונה הבאה בקבוצה מהבונדסליגה, עוקב בדאגה אחרי מאבקי ההישרדות של הקבוצה: "נהייתי האוהד הכי שרוף שלהם. אני מת שהם ישארו"

יום חמישי 13 מאי 2010
שלמה חסיד
אלמוג כהן, שחקנה לשעבר של מכבי נתניה, אשר חתם בנירנברג, עוקב בדאגה אחרי מאבקי ההישרדות של הקבוצה מתחתית הבונדסליגה שהערב תחל את משחקי הפלייאוף על ההישארות בליגה מול אוגסבורג.

כהן אמר היום ל-TELESPORT בעניין: "הערב ב-21:25 אני נכנס לכוננות, מרגיש כאילו אני משחק כבר בנירנברג, והאמת היא שהייתי מת לשחק הערב. זה משחק כל כך חשוב, אנחנו חייבים להישאר בליגה".

עוברים לך בראש תסריטים?

 "אני חושב רק חיובי.לא יכול לדמיין שאפספס את ההזדמנות לשחק בעונה הבאה בבונדסליגה. אני מתכונן רק לאפשרות שהקבוצה תשרוד בליגה הראשונה. לפי דעתי הסיכוי שלנו להישאר ריאלי, ואני מאמין שנעשה את זה".

היתה לך כבר סיטואציה כזאת בעבר?

 "לא, וזה קשה מאוד. אני מרגיש כמו אוהד שאין לו אפשרות להכריע מה קורה על המגרש, והמתח גומר אותי. אני מת כבר לדעת שנשארנו בליגה, ואז אני אחגוג איתם מפה".

נירנברג סיימה את העונה במקום ה-16 בטבלה, מה שהוביל אותה למשחק המבחן היום. היא סיימה את העונה עם ניצחון 1-0 על קלן, ובכך ברחה לבוכום שירדה לליגה השניה. 

אוגסבורג מהצד השני סיימה במקום השלישי בליגה השניה, משחק שמוביל אותה גם כן, למשחק המבחן היום. הקבוצה נראתה טוב לאורך כל העונה כשבמחזור האחרון היא מסיימת בתיקו. 
נירנברג השיגה העונה מאזן בית של חמישה ניצחונות, שמונה תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. אוגסבורג השיגה בחוץ שישה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושישה הפסדים. משחקי חוץ לא היו הצד החזק של אוגסבורג ומה שהביא אותה למקום השלישי היתה יכולת ביתית נהדרת. שתי הקבוצות שיחקו ביחד בליגה השניה לפני שנתיים, אז ניצחה נירנברג בבית 2:1. בחוץ

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק