סואן וגזל בדרך החוצה

מאמן מכבי חיפה רוני לוי יפגש עם הבעלים יעקב שחר ויוחלט על המשך דרכם של מספר שחקנים במועדון. השוער השלישי, אמיר אדרי, עשוי להצטרף לכפ"ס. הערב: חיפה נגד ספרטק

יום שני 29 ינואר 2007
עדי גלסקה
 ההפסדים האחרונים של מכבי חיפה זעזעו את המועדון. מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, יפגש עם הבעלים של הקבוצה, יעקב שחר, במטרה לשחרר מספר שחקנים ובמקביל נבדקת האפשרות לצרף שחקן עד תום מועד ההעברות, אם כי הסיכוי לכך קלוש. 

עבאס סואן ורביד גזל, בהם מעונינות מספר קבוצות בליגת העל עשויים לעזוב את האלופה עוד השבוע. לוי מוכן לוותר על שירותם של השניים וביממה הקרובה אמורה ליפול לגיבהם החלטה.

הפועל כפ"ס שהביעה רצונה לצרף את שוער המשנה של חיפה, תום אלמדון, לא תוכל לעשות זאת. אלמדון יאייש את השער של מכבי חיפה במשחקים הקרובים בשל הרחקתו של ניר דוידוביץ'. בכפ"ס בודקים את האפשרות לצרף את שוערה השלישי של האלופה, אמיר אדרי, ונראה שרוני לוי יאשר את ההשאלה עד תום העונה.

הערב תפגוש מכבי חיפה את ספרטק מוסקבה במסגרת הטורניר של ערוץ 1 הרוסי. לוי מתכוון לתת לרוב שחקני ההרכב הראשון מנוחה. ניצחון יעלה את הירוקים לגמר נגד צסק"א מוסקבה, 13 ימים לפני המשחק הראשון בין שתי הקבוצות בגביע אופ"א.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק