הבנו. אתה יכול ללכת

הוא חי על העבר, לא מתפקד ברגעי ההכרעה ועוד נותן את ההרגשה שהוא עושה טובה שהוא מאמן במכבי תל אביב. פיני גרשון מתעקש לא להגיע מוכן. צביקה שרף היה מוציא מהעונה הזאת הרבה יותר

יום חמישי 13 מאי 2010
שלמה חסיד
 מה שהכי מרגיז בהתנהלות של פיני גרשון, זו השחצנות המאוסה שלו, שכבר מזמן אין לה על מה להסתמך. אותו פיני שחזר למכבי לפני שנה וחצי ולא הצליח לרשום שום הישג משמעותי מאז, נותן לכולם את ההרגשה שהוא עושה טובה שהוא מאמן את הקבוצה. כאילו שלא משלמים לו משכורת שבמכבי לא חלמו שישלמו למאמן.

ביום שני ראיתי אותו מתראיין אצל עומר בנוביץ' בערוץ הספורט. מיד כשפנו אליו הוא אמר: "אם היית מדבר איתי בעוד חמש דקות, אולי כבר הייתי המאמן לשעבר". אחרי זה קינח בעוד בדיחה  על אחד השחקנים שלו ש"סובל מבעיה ברגל השלישית". מי שלא הבין את ההומור הדלוח הזה - הרוויח.

תהרגו אותי, אבל אני לא מבין מה פיני מחפש עדיין במכבי תל אביב. מאמנים כמו דן שמיר דורכים לו על הכבוד, פרטיזן בלגרד עשתה ממנו שקשוקה עם מאמן שאת שמו איש אינו מכיר ובטח לא זוכר, ופיני עוד מסתובב בינינו זחוח כאילו איזה מאמן גדול הוא.

מכבי תל אביב תזכה באליפות, אבל את גרשון הביאו כדי לנסות ולהעפיל לפיינל פור של היורליג וכדי לבנות קבוצה מהנה. שאף אחד לא יספר לכם שהוא השיג את המטרה.

אם פיני לא רוצה להתכונן כנדרש לבני השרון ופרטיזן, שיפנה את מקומו ויסתלק הביתה. צביקה שרף, שרון דרוקר, גיא גודס וכל מאמן אחר כבר עדיף ממנו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק