10 המלצות WINNER לליגה הצרפתית

אחרי 37 מחזורים, הערב יערך מחזור הליגה האחרון בליגה הצרפתית ואנו מציגים בפניכם המלצות WINNER מיוחדות לכל המשחקים

שבת 15 מאי 2010

הערב יערך מחזור הליגה האחרון בצרפת ואנו מציגים בפניכם המלצות WINNER מיוחדות לכל המשחקים שיחלו כולם בשעה 22:00.

משחק מספר 67: בולון - ראן - 2 (יחס 2.10)

בולון במקום ה-19 בטבלה, יורדת לליגה השניה בדיוק שנה אחרי שעלתה לליגה הראשונה. בולון מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים ואחרי ניצחון אחד בלבד בחמשת המחזורים האחרונים. ראן מהצד השני במקום התשיעי בטבלה כשהיא לא מנצחת בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מפסידה פעמיים. ראן סיימה את העונה שלה, גם היא תשחק משוחרר אך לדעתי היא תשיג ניצחון סיום מול בולון החלשה.

משחק מספר 68: טולוז - מונאקו - X (יחס 2.90)

טולוז ומונאקו מסיימות עונה מאוד מאכזבת עבורן. טולוז במקום ה-13 בטבלה כשהיא מנצחת במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. מונאקו מקום השמיני בטבלה עם ניצחון אחד בחמשת המחזורים האחרונים. שתי הקבוצות רוצות כבר לסיים את העונה הזו ולהתכונן לעונה הבאה. אני מסמן כאן X.

משחק מספר 69: לאנס - בורדו - 2 (יחס 1.60)

לאנס במקום ה-14 בטבלה ללא הפסד בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מנצחת פעם אחת ומסיימת ארבע פעמים בתיקו. בורדו במקום השישי בטבלה עם 64 נק', המלחמה היחידה שנותרה לה זה מול מונפלייה על המקום החמישי, פרמייה מעט יותר גבוהה. בורדו מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. בורדו מאוד מאוכזבת מהחלק האחרון של העונה. היא כבר הוליכה את הטבלה, היו לה משחקים חסרים, אך רצף הפסדים מטורף מנע ממנה אליפות שהלכה למארסיי. בורדו לא נראית טוב במשחקי החוץ האחרונים שלה, אבל היא חייבת היום ניצחון בכדי להבטיח את מקומה בליגה האירופית. אני מהמר על ניצחון חוץ שלה, אך לא בלב שלם.

משחק מספר 70: לוריין - ליל - 2 (יחס 1.35)

לוריין במקום השביעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד ושתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את ליל שבמקום השני בטבלה כשזו תרצה לשמור על המקום הזה שיכניס אותה ישירות אל שלב הבתים בליגת האלופות. היא עם 70 נק', נקודה אחת יותר מאשר לליון ושתי נק' יותר מלאוקזר. ליל אחרי חמישה ניצחונות ליגה רצופים, תשיג לדעתי היום ניצחון נוסף מול לוריין שהמשחק הזה לא משמעותי בשבילה.

משחק מספר 71: ליון - לה מאן - 1 (יחס 1.05)

לה מאן במקום ה-18 בטבלה, ירדה כבר לליגה השניה והיום היא מתארחת אלצ ליון שמגיעה למשחק אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. ליון חייבת לנצח את המשחק הזה ולקוות לאיבוד נק' של ליל. המשחק ההוא לא תלוי בה... את שלה היא תעשה.

משחק מספר 72: מארסיי - גרנובל - 1 (יחס 1.10)

משחק קצוות בין האלופה מארסיי, לבין סוגרת הטבלה גרנובל שירדה לליגה השניה. מארסיי הפסידה במחזור הליגה האחרון והיום היא תשחק מול גרנובל שמגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. גרנובל כבר ירדה מזמן לליגה השניה, היא תקווה לחזור בחזרה לליגה הראשונה, לבנתיים מארסיי צפוייה לסיים את העונה עם ניצחון.

משחק מספר 73: נאנסי - ואלנסיין - X (יחס 2.75)

נאנסי במקום ה-12 בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ואלנסיין שבמקום העשירי בטבלה כשזו אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף ואחרי חמישה משחקים ללא הפסד. נאנסי משיגה העונה בבית מאזן של שישה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ותשעה הפסדים. ואלנסיין בחוץ עם שבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ותשעה הפסדים. בסיבוב הקודם הביסה נאנסי את ואלנסיין בבית 3-1. היום היא יכולה לסיים את העונה עם ניצחון.. לדעתי המשחק הזה יהיה טיפה יותר שקול. אני מסמן כאן X.

משחק מספר 74: ניס - סט. אטיין - 1 (יחס 1.80)

ניס במקום ה-15 בטבלה עם שלושה משחקים רצופים בהם היא מסיימת בתיקו. היא תארח היום את סט. אטיין שמפסידה בשלושה משחקים מתוך ארבעת האחרונים שלה. סט. אטיין בעונה חלשה מאוד. מי זוכר שהיא עוד שיחקה בליגה האירופית העונה. הקבוצה במקום ה-17 בטבלה ניצלה מירידה רק בזכות לה מאן, שהיתה מעט יותר חלשה ממנה. ניס, אחרי שלושה משחקי תיקו, יכולה היום לסיים את העונה עם ניצחון נחמד.

משחק מספר 75: סושו - אוקזר - 2 (יחס 1.45)

סושו במקום ה-16 בטבלה עם שני הפסדים רצופים מארחת את אוקזר שבמקום הרביעי בטבלה. אוקזר עם 68 נק', רחוקה רק שתי נקודות מליל שבמקום השני ונקודה מליון שבמקום השלישי. אוקזר עם שלושה משחקים ללא ניצחון, בעקבותם היא למעשה לא לוקחת אליפות. אוקזר צפוייה לנצח היום את סושו, לא בקלות, אבל לנצח ולקוות להפסדים של ליון וליל, מה שלדעתי לא יקרה.

משחק מספר 77: פ.ס.ז - מונפלייה - X (יחס 2.95)

פ.ס.ז במקום ה-11 בטבלה עם חמישה משחקים ללא ניצחון מתוכם היא מפסידה בשניים מתוך השלושה האחרונים. מונפלייה במקום החמישיבטבלע עם 66 נק' עוד חולמת על אפשרות לסיים במקום הרביעי בטבלה. פ.ס.ז אמנם לא נראית כל כך טוב, אבל אני לא חושב שמונלפייה תנצח כאן בקלות. מונפלייה אחרי שני ניצחונות רצופים, המשחק הזה פתוח לכל הכיוונים. אני לוקח את ה-X כאן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק