פאר נשברה בחצי הגמר

טורניר השיא של פאר במדריד נקטע על-ידי ונוס וויליאמס, המדורגת השלישית בעולם, בשלב חצי הגמר. האמריקאית ניצחה 3:6, 0:6 ותפגוש בגמר את המנצחת בין רזאי וספארובה

שבת 15 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 שחר פאר הפסידה בארבעת הפעמים בהם היא פגשה את ונוס וויליאמס וגם היום במדריד, בשלב חצי גמר הטורניר, המאזן החלק לטובת האמריקאית נשמר. 

שלב חצי הגמר עבור פאר הוא הישג נכבד מאוד. מדובר באחד הטורנירים היוקרתיים בסבב הנשים והמעמד יזכה את הישראלית בצ'ק בסך 135 וחצי אלף יורו ו-450 נקודות דירוג, ניקוד שצפוי להעלות אותה לסביבות המקום ה-17 בעולם, הדירוג הגבוה של שחר פאר מזה שנתיים וחצי (כיום פאר במקום ה-22).

ונוס הייתה דומיננטית כבר מן פתיחת המשחק וניצחה את המשחקון הראשון על האפס. שחר פאר השוותה ובמשחקון השלישי פאר שוב לא הצליחה לענות לאף כדור וסיימה על האפס. ונוס שברה את פאר ועלתה ליתרון 1:3, אבל מי כמו שחר יודעת לשבור חזרה ברגע האמת ולהשוות את התוצאה.

למרות ה-3:3 המכובד, לאמריקאית זה הספיק. וויליאמס חזרה לנצח משחקון על האפס, שברה במיידי ובתוך 36 דקות היא ניצחה את המערכה הראשונה בתוצאה 3:6.

פאר התעייפה מעט במערכה השנייה ונשברה בשני משחקוני ההגשה הראשונים שלה, יתרון 0:3 מהיר לונוס וויליאמס שמכאן ועד הסיום רק הגדילה את הפער. על פאר ניתן היה לראות את התסכול הרב והכעס העצמי, כאשר את המשחקון החמישי היא מסיימת בשגיאה כפולה. 0:6 בסיום המערכה השנייה ו-0:2 בסיום 66 דקות המשחק.

ונוס וויליאמס תפגוש בשלב הגמר את המנצחת בין לוסי ספארובה וארבאן רזאי, אשר יתמודדו ביניהן בשעה 17:00.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק