נאסרי :גאלאס מנודה בארסנל

בראיון לטלויזיה הצרפתית אמר סאמיר נאסרי כי הוא לא מדבר עם המגן הצרפתי וכמוהו גם עוד לפחות חמישה שחקנים בארסנל. השניים לא דיברו ביניהם לאחר ויכוח באחד האימונים לפני מספר שבועות.

שבת 15 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 הבלאגן חוגג בשורות ארסנל. במהלך אימון רגיל לפני מספר שבועות התעמתו וויליאם גאלאס וסאמיר נאסרי ומאז שני הצרפתים לא מדברים אחד עם השני.

אחת הסיבות לעימות היא שוויליאם גאלאס ביקר בחריפות את נאסרי על כך שלא ויתר לתיירי הנרי על כיסאו באוטובוס במהלך טורניר היורו 2008, טורניר בו לא ניצחה נבחרת צרפת אפילו משחק אחד.

בראיון לטלוויזיה הצרפתית אמר נאסרי :"אני לא מדבר איתו אבל אני לא היחיד. כמוני יש לפחות עוד ארבעה או חמישה שחקנים"

למרות זאת, הוסיף נאסרי כי לא זאת הסיבה מדוע סיימה ארסנל עונה שלמה ללא תואר. "בכל קבוצת כדורגל אין 11 חברים. תמיד יהיו קבוצות שמתחברות ביניהן אבל כאשר עולים אל המגרש כולנו נלחמים עבור אותה מטרה. ליחסים בינינו לגאלאס לא היתה השפעה על היכולת שלנו במגרש"

וויליאם גאלאס לא הסכים לחוזה חדש בארסנל ומקווה ליכולת טובה במונדיאל על מנת להוות מטרה לקבוצות אחרות אשר תהיינה מעוניינות בו. נאסרי, לעומתו, לא נמצא בתוכניות של דומנק לדרום אפריקה.

גם על כך הגיב נאסרי ואמר :" זוהי הבחירה של המאמן. זה קשה אבל אני מכבד אותו ואת הבחירו שלו אך הייתי מעוניין לשמוע הסברים מדוע אני לא בסגל".

צילום: Gettyimages

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק