רגע ענק להפועל תא

חגיגות באדום. אלי גוטמן: "איזה פרץ של רגשות, איזה קבוצה, איזה גברים. כל הכבוד לבני יהודה". יוסי אבוקסיס: "אני מרגיש בשמיים. הדבר הכי מתוק היום, זה שכל השמחה של מכבי ת"א בשבוע שעבר היתה לחינם"

שבת 15 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 הפועל תל אביב השלימה הערב (שבת) דאבל גדול, כשזכתה באליפות רק ארבעה ימים אחרי שהניפה את גביע המדינה.

אלי גוטמן לא הצליח לעצור את דמעותיו: "אין לי כוח, אני גמור. זה רגע ענק. אני לא מעכל את זה בכלל. איזה פרץ של רגשות, איזה קבוצה, איזה גברים. כל הכבוד לבני יהודה. ראיתם פעם סוף כזה? יש דברים כאלו?."

על שיטת הקיזוז, שבלעדיה צלחת האליפות היתה נוסעת לכרמל, אמר גוטמן: "מכבי חיפה קבוצה גדולה, מועדון ענק, עם ניהול ברמה אירופאית, אבל לא אנחנו קבענו את שיטת הקיזוז. אני מבין לליבם, אם הייתי במקום אלישע הייתי עצוב היום, אבל אנחנו רק רוצים לשמוח". 

יוסי אבוקסיס הוסיף: "אני מרגיש בשמיים, זה דאבל גדול. מדובר פה בחבורה של גברים, שנלחמו עד הרגע האחרון ובסוף זה נכנס. עשינו עונה גדולה והרווחנו את האליפות הזאת. אתם יודעים מה זה דאבל? שיחקנו אותה בגדול".

"הדבר הכי מתוק היום, זה שכל השמחה של מכבי ת"א בשבוע שעבר היתה לחינם. מגיע לבני יהודה כל הקרדיט שבעולם, אף פעם לא נשכח כמה הם עזרו לנו לקחת את האליפות הזו".

גילי ורמוט מירר בבכי והתקשה לדבר: "אני לא מאמין. אני רוצה להגיד כל הכבוד לבני יהודה, יזכרו אותם עוד הרבה זמן. יקח לי עוד הרבה זמן לעכל את זה. לא האמנתי שמכבי חיפה לא ינצחו. כל הכבוד לבני יהודה, הם ספורטאים מדהימים". 

"יצאנו גברים היום. ירדנו למחצית גמורים, אבל אמרנו שנלך עד הסוף וידעתי שיש לנו את הכוחות לעשות את זה. מי שלוקחת אליפות היא הקבוצה שמגיע לה".

איתי שכטר: "איזה אושר! אלוהים אוהב אותנו, זה מגיע לנו. אין עוד עונה כזאת, מגיע לקהל הזה. האמנו עד הסוף ועשינו את זה". וואליד באדיר: "אני גאה בשחקנים".

דדי בן דיין: "ידענו שבני יהודה לא יפתחו רגליים, והאמנו כל הזמן. יש לנו קבוצה מצוינת. לבוא ולקחת אליפות בטדי זה דבר מדהים. מתחילת השנה עשינו משחקים גדולים, משחקים של רביעיות וחמישיות, ולכל אחד יש חלק ענק באליפות הזאת".

דניאל דה רידר: "ההרגשה מדהימה, אין מילים לתאר את זה. היינו בהפרש גדול של נקודות, והאמנו, אבל היתה לנו דרך ארוכה ועשינו אותה. באתי לפה וידעתי שיש ממני הרבה ציפיות, ואני שמח שלפחות בחודשיים האחרונים יכולתי לעזור לקבוצה שלי. זה מגיע למועדון, וכל הכבוד לבני יהודה ששיחקה את המשחק שלה כרגיל".

עמרי קנדה: "לא נתתי לאלירן מרפק, והוא נפל כאילו יריתי בו. האמנתי עד הסוף שבני יהודה יילחמו ושמכבי חיפה לא תנצח, וגם האמנתי שאנחנו ננצח- אבל גול בדקה ה-92, זה לא ייאומן. אלוהים אוהב אותי, ואני אוהב את הפועל ת"א אפילו יותר מוואליד באדיר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק