200 אלף שח לאיזנברג הפורש

שאול איזנברג הדובר היוצא של ההתאחדות לכדורגל זכה לסכום הגבוה בעקבות הסכם הפרישה שכלל מכירת ארכיון תמונות

יום שני 29 ינואר 2007
דורון ברגר

 גזבר ההתאחדות שטרן חלובה העביר היום לחברי מזכירות ההתאחדות סקירה על ההסכם שנחתם עם דובר ההתאחדות וקצין העיתונות שאול אייזנברג בעקבות פרישתו של האחרון.

על פי הסקירה מתברר שההסכם כלל גם מכירת ארכיון תמורת סכום של 200,000 ₪ הסכם שהוגדר על ידי חלובה כ"הסכם טוב".

 צמרת משטרת ישראל תערוך ביקור בהתאחדות ביום שני ה-5.2 במקביל יידון בקרוב ההסדר הכספי עם המשטרה כשאת ההתאחדות, ייצגו בפגישה יו"ר ההתאחדות איצ`ה מנחם, מ"מ יו"ר ההתאחדות אבי לוזון וגזבר ההתאחדות שטרן חלובה ובה יסוכם נושא התשלומים בעבור השיטור במגרשים.

פורסמו מכרזים בנושא ליסינג של מכוניות, הדפסת כרטיסים ומשרדי חקירות.

סמנכ"ל ההתאחדות עו"ד אורי שילה העביר מצגת לחברי המזכירות בנושא הכנות ההתאחדות לקראת משחק הנבחרת נגד אנגליה במסגרת מוקדמות יורו 2008 שייערך ב-24.3 באצטדיון ר"ג.

יו"ר ההתאחדות הביע את הערכתו לצורה ולרצינות ההכנות לקראת המשחק וציין כי בפגישה עם סמנכ"ל ההתאחדות האנגלית סיימון ג`ונסון שהתקיימה בדיסלדורף, הביע ג`ונסון (שעמד בראש משלחת ההתאחדות האנגלית שביקרה לאחרונה בארץ) את שביעות רצונו מהכנות ההתאחדות לקראת המשחק המדובר.

למזכירות ההתאחדות הוגש נוהל של "אי זימון שחקן לנבחרת ישראל עקב עבירות משמעת" כשסוכם כי מנכ"ל ההתאחדות יחליט בהתייעצות עם המאמן האם הנסיבות בגינן הושעה השחקן מפעילות בקבוצה מצדיקות את אי זימונו של השחקן לנבחרת ישראל.

הצעותיה של ועדת הליגה והגביע לקביעת תאריכים חדשים בגביע המדינה התקבלו לפיה:
* משחקי רבע הגמר נקבעו לתאריך ה-25.4
* משחקי הגמר נקבעו לתאריך ה-2.5
* משחק הגמר נקבע לתאריך ה-16.5

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק