8 המלצות WINNER ליום ראשון

משחקי הליגה האיטלקית, משחקי הליגה הספרדית ומשחק ההכרעה בפלייאוף הליגה הגרמנית במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום ראשון 16 מאי 2010
מור רכס

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.

משחק מספר 7: בארי – פיורנטינה: שתי הקבוצות צמודות זאת לזאת במקומות 10 ו 11. כך שסביר מאוד להניח שהקהל שיגיע למשחק סוף העונה בניהן ייהנה מכדורגל פתוח ומשוחרר. בארי שפתחה מצוין את העונה, השיגה רק ניצחון אחד בשבעת המחזורים האחרונים שמתווסף לשתי תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. פיורה שבשנים האחרונות תמיד רצה בצמרת הגבוהה, כנראה שילמה העונה את המחיר של עומס ליגת האלופות ובשנה הבאה הם לא ישתתפו בשום מפעל אירופאי. בדומה למקומיים גם האורחים נמצאים בתקופה איומה וגם הם השיגו רק ניצחון אחד בשבעת המחזורים האחרונים. בנוסף לכך הסגולים מפירנצה השיגו רק נקודה אחת בארבעת המחזורים האחרונים. משחק סוף העונה יספק כמות נדיבה של שערים ויסתיים  דווקא בניצחונם של האורחים שינצחו לראשונה לאחר שבעה מחזורים. ההימור: 2 (יחס 3.05)  


משחק מספר 10: סמפדוריה – נאפולי: משחק בין שתי קבוצות שעשו מעל ומעבר לציפיות מהן ובעונה הבאה שניהם ייצגו את מדינת המגף במפעלים האירופאים. סמפדוריה במקום הרביעי הוציאה נקודה מדהימה בסיצילה במחזור האחרון מול פאלרמו, ובכך הבטיחה את השתתפותה במוקדמות ליגת האלופות. חניכיו של לואיג'י דל נרי פשוט דורסניים בבית ובשמונת מחזורי הבית האחרונים השיגו שבעה ניצחונות ותיקו אחד. גם נאפולי בעונה מצוינת, וגם היא הבטיחה במחזור הקודם את המקום השישי שמוביל לליגה האירופית העונה הבאה. בתשעת המחזורים האחרונים הפסידו הנאפוליטנים רק פעם אחת אך לצערם את עונה זאת הם יסיימו בהפסד לאחר שסמפ תחתום עונה מופלאה זאת בניצחון ביתי. ההימור: 1 (יחס 1.20)משחק מספר 13: קטאניה – גנואה: משחק סוף עונה שלא יקבע יותר מדי לאף אחת מהקבוצות. קטאניה לא ניצחה בחמשת המחזורים האחרונים לאחר שהפסידה פעם אחת וסיימה עוד ארבעה פעמים בתיקו. יחד עם זאת הסיצלינים משחקים נהדר בביתם, ובתשעת משחקי הבית האחרונים, הם ניצחו בחמישה וסיימו עוד ארבעה בתיקו. גנואה במקום השמיני בעונה די בינונית מבחינתה, אחרי שבעונה הקודמת עלתה לליגה האירופית את העונה הזאת היא תסיים במרכז הטבלה שלא יוביל אותה לשום מקום. בתשעת משחקי החוץ האחרונים ניצחה הקבוצה מג'נובה רק פעם אחת, סיימה בתיקו עוד שלוש פעמים והפסידה בעוד ארבעה משחקים. משחק סוף העונה יסתיים בניצחונם של הסיציליאנים. ההימור: 1 ( יחס ראשון 11:00)


משחק מספר 15: קליארי – בולוניה: משחק תחתית שלמזלן של שתי הקבוצות התוצאה בסיומו כבר לא יכולה לסכן אף אחת מהן, מכיוון שהיורדות כבר נקבעו בשבוע שעבר. קליארי במקום החמישה עשר, היא הקבוצה בכושר האיום בליגה ובשלושה עשר המחזורים האחרונים היא לא ראתה אפילו ניצחון אחד. בולוניה שממוקמת  שני מקומות מתחת למארחים, במקום השבעה עשר עצרו לפני ארבעה מחזורים את רצף ההפסדים הנורא שכלל חמישה הפסדים רצופים, ובארבעת המחזורים האחרונים הם סיימו שלוש פעמים בתיקו וניצחו את פארמה. כל תוצאה יכולה ליפול במשחק התחתית המיותר הזה אך יתרון הביתיות של המקומיים והמשחק הלא רע שלהם מול רומא במחזור הקודם יתרמו להם לניצחון סוף עונה. ההימור : 1 (יחס ראשון 11:00)     


משחק מספר 31 אוגסבורג – נירנברג: לאחר שהמשחק הראשון בין הקבוצות הסתיים בניצחונה של נירנברג בתוצאה 0:1,  נפגשות הקבוצות למשחק הגומלין שיקבע את הקבוצה האחרונה שתשחק בבונדסליגה בעונה הבאה. המקומיים סיימו את העונה הסדירה במקום השלישי בליגת המשנה, לאחר ששמטו את המקום השני לסט פאולי שני מחזורים לסיום. למרות ההפסד במשחק הראשון למקומיים יש הרבה סיבות לאופטימיות בקרב הגומלין מאחר שהם מארחים אותו בביתם. בשניים עשר משחקי הבית האחרונים הם סיימו רק פעם אחת בתיקו ואת כל שאר המשחקים הם ניצחו. נירנברג שניצלה במחזור האחרון מירידה על חשבון בוכום. ניצחה במשחק הראשון אך הם לא מקבוצות החוץ הטובות הבליגה ואת העונה הסדירה היא סיימה עם שלושה הפסדי חוץ רצופים. יתרון ה 1:0  של האורחים לא יחזיק מעמד במשחק זה ואוגוסבורג תנצח בביתה בפעם המי יודע כמה. ההימור: 1 (יחס ראשון 11:00)


משחק מספר 44: אוסאסונה – חרז: משחק סוף עונה שלא ישנה את גורלן של הקבוצות. אוסאסונה למרות פיניש איום של העונה הכולל ניצחון בודד, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים תישאר גם בעונה הבאה בליגה הבכירה. למרות היכולת הבינונית היא קבוצת בית לא רעה בכלל ובתשעת משחקי הבית האחרונים הפסידה רק פעם אחת, ניצחה עוד ארבע פעמים וסיימה בתיקו עוד ארבע פעמים. חרז שהציגה יכולת חלומית בסיום העונה תאלץ להיפרד מהליגה הבכירה ומחר היא מגיע למשחק פרידה אחרון לפני הירידה. בשני משחקי החוץ האחרונים הפסידה חרז לברצלונה וולנסיה אך די ברור לכולנו שאוסאסונה רחוקה בכמה רמות משתי אלו. למרות היתרון הברור של המקומיים חרז תיפרד מהליגה הבכירה עם נקודת חוץ. ההימור: X (יחס 3:00) 


משחק מספר 48: ולנסיה – טנריפה: משחק קצוות מסקרן שיכול להיות גם משחק הפרידה של טנריפה מהליגה הבכירה. ולנסיה בעונה די מוצלחת מבחינתה ואומנם היא לא הצליחה לדגדג את אריות הליגה ברצלונה וריאל, אך הם יסיימו במקום השלישי המכובד שגם מבטיח העפלה אוטומטית לליגת האלופות בעונה הבאה. בתשעת משחקי הבית האחרונים ניצחו העטלפים בשמונה, וסיימו רק משחק אחד בתיקו מול סנטאנדר. טנריפה ממוקמת במקום התשעה עשר והלפני אחרון אך ניצחון במסטייה יכול להקפיץ אותה מעל לא פחות משלושה קבוצות. הנתון השלילי מבחינתם של האורחים הוא ניצחון בודד בתשעת משחקי החוץ האחרונים של הקבוצה שמתווסף לתיקו אחד ועוד שבעה הפסדים. בסופו של משחק הקצוות טנריפה תפסיד ותחזור לליגת המשנה. ההימור: 1 (יחס 1:95)


משחק מספר: 52: ראסינג סנטאנדר – ספורטינג גיחון: משחק תחתית שיקבע את גורלה של ראסינג בעונה הבאה. המקומיים פתחו בצורה טובה מבחינתם את העונה אך מאז עסקת הענק של סרחיו קנאלס, כוכבה הצעיר שיעבור למדריד. נכנסה סנטאנדר למצב של שאננות שסופו היא יכולה למצוא את עצמה בליגה השנייה. בחמשת המחזורים האחרונים השיגה סנטאנדר רק נקודה אחת מול האחרונה חרז, והפסידה עוד ארבעה משחקים ברציפות. גיחון במקום הארבעה עשר לא תרד בסיום העונה אך גם היא נמצאת בתקופה איומה הכוללת תשעה מחזורים נטולי ניצחון מתוכם הפסידו בארבע וסיימו בתיקו עוד חמש פעמים. למרות שהמשחק קריטי אך ורק למקומיים הם יכשלו גם הפעם ויסיימו את משחק הבית בתיקו מאכזב. ההימור: 1 (יחס 4.25 )

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק