מוני הראל חייב להישאר#בהפועל

כל מי שמכיר את הבעלים של האדומים ברמה האישית יודע שהוא איש טוב לב, שתורם לקהילה בכל הזדמנות וגם האוהד הכי שרוף של הפועל. כל אוהד של קבוצה היה מאחל לעצמו בעלים כזה, ובלעדיו ספק אם הקבוצה היתה מצליחה כל כך

יום שני 11 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 את מוני הראל, הבעלים של הפועל תל אביב (ביחד עם שותפו אלי טביב), אני מכיר היכרות אישית מהיום שבו מוני חזר לפעילות בקבוצה, לפני חמש שנים. הכרתי כבר לא מעט אנשים במעמדו של מוני, אבל דווקא הוא התגלה בפני כאדם טוב לב, שתמיד שמח לעזור, ותורם רבות לכלĠמי שמבקש ממנו, במידת האפשר כמובן.

כבר חמש שנים שמוני בהפועל, ולמרות שבדרך כלל אוהבים לבקר אנשים במעמדו, מוני קיבל תמיד תקשורת חיובית, ושמו לא נקשר אפילו בפרשה אחת. וזה לא רק בגלל שהדובר של מוני (שהפך ליו"ר), אמיר לובין, עושה עבӕדה מצויינת, אלא כי אין מה לכתוב שלילי על מוני, למרות שמחפשים.

כאן אנחנו מגיעים להפועל תל אביב. בלי מוני, יכול מאוד להיות שהקבוצה הזאת היתה נמחקת. כשמוני חזר להפועל לפני חמש שנים, היה זה לאחר שהקבוצה כמעט ירדה ליגה, כששייע פייגנבוים הוזעק לדגלȠעל ידי משה תאומים. סמי סגול התנער מהקבוצה, והיחיד שהיה אכפת לו והיה מוכן להירתם למשימה היה מוני הראל, למרות שהזהירו אותו שזה יעלה לו הון, שהאוהדים לא יהיו מרוצים, ושהתקשורת תציק לו.

אבל מוני היה מאוהב בהפועל עד מעל הראש. בהתחלה̠הוא נכנס לקבבוצה על תקן יו"ר חברת הניהול, אחרי  זה רכש את כל הקבוצה מסמי סגול, ובדרך הכניס את אלי טביב  כשותף במחצית מהקבוצה. בין לבין הספיקה הפועל לזכות בדאבל מסחרר, להיכנס לליגת האלופות, לנצח בדרבים רבים ולהעביר אליה את היוקרה העירונית, כשיא גם עוזרת לקהילה, משחקת כדורגל אטרקטיבי ונאה, ומושיטה יד לאלפי בני נוער מאזור דרום תל אביב-בת ים-יפו-חולון, ומסייעת להם לא להיזרק ברחובות.

משחק הנבחרת, קצת השכיח את המאבק שמתנהל בהפועל תל אביב. אבל זה הזמן להזכיר שבלי קשר לטביב,&nŢsp;אדם כמו מוני חייב להישאר בהפועל. לא רק בשבילו, אלא גם בשביל הקבוצה.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק