חימקי בשלב הבתים עם מכבי תא

יורוליג: שרלרואה סיימה בתוצאה 70:70 מול אלבה ברלין והעפילה לשלב הבתים של היורוליג בזכות ניצחון במשחק הראשון בין השתיים. כתוצאה מכך תפגוש מכבי ת"א בשלב הבתים בת חימקי מוסקבה הרוסית

יום ראשון 10 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
שלב המוקדמות של היורוליג הסתיים הערב (ראשון) במשחק דרמטי במיוחד שנערך בברלין בין קבוצת אלבה המקומית לבין שרלרואה הבלגית. לעיני 11,000 צופים נלהבים בהיכל המפואר של אלבה ברלין, הקבוצה הגרמנית לא הצליחה לנצח ובעקבות הפסד במפגש הראשון שנערך בבלגיה הודחה ממפעל היורוליג.

במשחק הראשון שנערך בשרלרואה בשבוע שעבר ניצחו הבלגים בתוצאה 77:81, כך שכל תוצאה פרט להפסד של 4 נקודות ומעלה היה מעלה אותם לשלב הבתים של היורוליג. כאמור, מכיוון שמדובר במשחק גו۞לין, המשחק אינו נכנס להארכה במצב של תוצאת תיקו, אלא רק אם אלבה הייתה מנצחת ב-4 נקודות הפרש.

משמעות העפלתה של שרלרואה לשלב הבתים היא שמכבי תל-אביב תתמודד במפעל עם הנציגה הרוסית, חימקי מוסקבה. חימקי הדיחה ביום שישי האחרון את לה מאן הצרפתית וסייӞה בהצלחה את שלב המוקדמות. 

במכבי תל-אביב האמינו כי אלבה ברלין תעפיל לשלב הבתים, מה שהיה מציב את הגרמנים בבית עם קבוצתו של דיוויד בלאט, אך כאמור אלבה ברלין הודחה והצהובים יפגשו את חימקי מוסקבה. אלבה ברלין המאוכזבת תשחק כעת במפעל היורוקאפ ועשויה לפגוש את הפועל ירושלים או גליל\גלבוע.

עונת היורוליג תצא לדרך ביום חמישי בשבוע הבא, ה-21 באוקטובר, כאשר מכבי תל-אביב תתארח בויטוריה אצל קאחה לבורל. משחק הבכורה של חימקי מוסקבה יהיה פרוקום גדיניה (סופוט לשעבר).

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק