זיכרונות מ-98 בהפועל ירושלים

שחקני הפועל ירושלים שמעו ממאמנם מישל דיין את סיפור משחק הניצחון של הקבוצה על הפועל ת"א משנת 1998. באותה עונה ירושלים הגיעה ۢד לגמר הגביע, הערב מקווים בקבוצה יתחיל השיחזור

יום שלישי 10 אפריל 2007
אשר גולדברג
רגע לפני ששחקניו התפזרו לביתם בסיום האימון המסכם של הקבוצה אמש, כינס אותם מאמן הפועל ירושלים מישל דיין לשיחת מוטיבۦיה על כר הדשא. המאמן ניסה לנטוע זרעי אמביציה אחרונים בשחקניו וסיפר להם על ניצחונה האחרון של הקבוצה על יריבתה הערב הפועל ת"א, שהושג לפני תשע עונות בדיוק במסגרת הגביע. 

מבין המתגודדים סביב המאמן רק שניים, החלוץ שי אהרוןĠוהמגן סלמן, שידעו לספר את אותו סיפור בדיוק ממקור ראשון השאר הקשיבו בדממה למאמנם בעוד הוא הזכיר להם כיצד בשנת 1998 גברה הקבוצה על הפועל ת"א בדו קרב בעיטות מ-11 מטרים בסיום משחק סוער שהסתיים בתיקו 3:3. 

באותה עונה הקבוצה הקטנה שלĠירושלים הגיעה עד לגמר הגביע שם נוצחה 2:ם על ידי מכבי חיפה. החלוץ שי אהרון נזכר בערגה על אותה עונה ומביט קדימה בתקווה "בכדורגל באמת שהכל אפשרי, ולכן אפשר לשחזר את ההישג מלפני תשע שנים. כיום הפערים בין ליגת העל לליגה הלאומית אינם גדטלים ואני אישית מאמין כי הקבוצה לא רק תישאר בליגה השנייה אלא גם תעשה משהו בגביע". 

הקשר ז'אן טלסניקוב שהיה שותף לכמה שמחות מהצד השני של הכביש במדי בית"ר בעבר אמרהבוקר ל-TELESPORT לקראת המשחק הערב מול הפועל ת&quoʹ;א. "ברור שאנו מאמינים בעצמנו, אם לא היינו מאמינים לא היינו יוצאים לבלומפילד. אנו מוכנים והתכוננו למשחק בדיוק כמוהם אפילו עד לבעיטות מ-11 מטרים".  

תגובות

טלספורט בפייסבוק