5 המלצות WINNER על משחקי היום

משחקי הליגות מצפון אירופה, אנגליה, פינלנד, נורווגיה ועוד, במוקד המלצות ה-WIINER היומיות שלנו

יום שני 17 מאי 2010
מור רכס

 משחק מספר 70: טמפרה יונייטד – האקה : מחזור מספר 5 בליגה הפינית מפגיש בין טמפרה, שפתחה את העונה בצורה איומה עם שני הפסדים רצופים. בשני המחזורים האחרונים היא קצת חזרה לעצמה והשיגה עוד תיקו וניצחון. האקה במקום החמישי יכולה לטפס לראשות הטבלה במקרה של ניצחון. בארבעת משחקי הפתיחה של העונה סיימה האקה פעמיים בתיקו וניצחה בשני המחזורים האחרונים. למרות שעדיין אי אפשר לקבוע מה יהיה בהמשך העונה, כרגע האורחים נראים הרבה יותר טוב והם גם ינצחו. ההימור: 2 (יחס 2.65)


משחק מספר 75: אורברו - טרלבורג: מחזור מספר 13 בליגה השבדית מפגיש אורברו במקום הרביעי, לטרלבורג נועלת הטבלה. המקומיים יודעים שניצחון יקפיץ אותם ישירות למקום השלישי, שגם מוביל בסוף העונה למוקדמות ליגת האלופות. בנוסף המקומיים ניצחו בכל שלושת משחקי הבית האחרונים. מצבה של טלבורג האורחת הרבה פחות אופטימי. האורחים הפסידו בארבעה מתוך חמשת משחקיהם האחרונים, ובנוסף השיגו רק נקודת חוץ אחת מתוך שישה משחקים העונה. עם נתון שכזה די קשה להמר על תוצאה אחרת מלבד ניצחון קליל לאורברו שתעלה למקום השלישי. ההימור: 1 (יחס 1.40)


משחק מספר 78: סולנה – אטבידאברגס : משחק תחתית בליגה השוודית שהמפסידה בו גם תרד מתחת לקן האדום. סולנה ממוקמת במקום החמישה עשר והלפני אחרון, הפסידה ארבעה מתוך חמשת משחקיה האחרונים. גם בבית היא לא מצטיינת במיוחד, והיא ניצחה רק פעם אחת בחמשת משחקי הבית האחרונים. ניצחון זה מתווסף לתיקו ועוד שלושה הפסדים. גם המצב של האורחים לא בהרבה יותר טוב, והם ממוקמים רק מקום אחד מעל סולנה. אך להבדיל מממנה אטבי' יצאה לדרך חדשה ובחמשת המחזורים האחרונים היא הפסידה רק פעם אחת. סיימה בתיקו וניצחה בעוד שלושה משחקים. למרות שסולנה מארחת, אטבי בתקופה הכי טובה שלה מאז פתיחת העונה והיא תנצח בקרב התחתית. ההימור: 2 (יחס 4.00)   


משחק מספר 80: קופס - יבסקילה : שתי הקבוצות פתחו את העונה ברגל ימין וניצחון יכול להקפיץ כל אחת מהן לראשות הטבלה. המארחים אומנם פתחו את העונה בצורה איומה עם תבוסה 5:0 על ידי המובילה מהלסינקי. אך בשלושת המחזורים האחרונים השיגו 7 נקודות אחרי שסיימו בתיקו פעם אחת וניצחו בשני המחזורים האחרונים. גם האורחים פתחו את העונה בצורה מצוינת, ואת ארבעת המשחקים הם סיימו עם הפסד בודד ושלושה ניצחונות. שתי הקבוצות פתחו טוב את העונה והמפגש המסקרן בניהם יסתיים בחלוקת נקודות. ההימור: X (יחס 2.70) 


משחק מספר 83: צ'רלטון – סווינדון: משחק הגומלין בפלייאוף העלייה לליגת המשנה באנגליה, שבקרב הראשון ניצחה סווינדון 1:2. צ'רלטון המארחת סיימה במקום הרביעי את העונה ובששת משחקי הבית האחרונים, הפסידה רק פעם אחת. בנוסף להפסד זה המקומיים ניצחו בעוד ארבעה משחקים וסיימו עוד פעם אחת בתיקו. סווינדון שסיימה מקום אחד מתחת לצ'רלטון במקום החמישי, השיגה רק נקודת חוץ אחת בשלושת מחזורים החוץ האחרונים. משחק הפלייאוף המרתק יסתיים בניצחונם של המקומיים. ההימור: 1 ( יחס 1.75)

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק