0

יניב כהן פרש מתפקידו בקביליו יפו

הנהםת המועדון מליגה א' הודיעה כי נשיא הקבוצה יעזוב את תפקידו לאחר האירועים האחרונים שהתרחשו בחודש האחרון. כהן שימש כנשיא מאז חודש ינואר האחרון

יום שלישי 12 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
הנהל۪ מועדון מכבי קביליו יפה מליגה א' הודיעה היום (שלישי) על עזיבתו של נשיא הכבוד במועדון, יניב כהן. כהן החליט כבר אתמול לעזוב את המועדון בכדי לשמור על שמו הטוב של מועדון קביליו יפו, דבר שהוטל מעט בספק לאחר האירועים האחרונים שהתרחשו בגזרתו של יניב כהן.
כזכור, לפני חודש ימים התפוצץ רכבו של יניב כהן כתוצאה ממטען נפץ, שכל הנראה הונח ליד מכוניתו בכוונה לפגוע בנשיא הכבוד של קביליו יפו. בנס לא היו נפגעים באירוע, אך מכוניתו נהרסה כליל ומספר מכוניות שחנו בסמוך ניזוקו. האחרון החליט לעזוב את תפקידו בטענה כי הקבוצה חשובה לו יותר מכל ובכדי שהמועדון לא ייפגע בעקבות האירועים האחרונים הוא יפנה את מקומו.

יניב כהן שימש כנשיא המועדון מאז חודש ינואר האחרון לאחר ש-261 מחברי המועדון הצביעו עבורו לתפקיד. מכבי קבליו יפו משחקת כיום בליגה א' דרום ושואߤת בסיום העונה להעפיל לליגה הלאומית, כאשר עד כה היא רשמה 2 ניצחונות ב-2 מחזורי הליגה הראשונים. אתמול ניצחה יפו 1:2 את הפועל ירושלים, המתמודדת העיקרית של קבילו על העפלה לליגת המשנה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק