פרננדז העביר אימון ראשון בנבחרת

הנבחרת התכנסה הבוקר לראשונה לקראת משחקי הידידות בדרום אמריקה. טל בן-חיים שוחרר בגלל פציעה, ייתכן כי גם יוסי בניון ישוחרר בהמשך. בניון ובנין תירגמו את הוראות המאמן לשחקנים

יום שלישי 18 מאי 2010
מערכת TELESPORT
שחקני נבחרת ישראל התכנסו הבוקר ואף השלימו את אימון הבכירה בעידן לואיס פרננדז, כל זאת לקראת משחקי ההכנה בדרום אמריקה שיחלו בעוד שמונה ימים. המשחק הרשמי הראשון יהיה רק בספטמבר.

השחקנים התחלקו הבוקר לשתי קבוצות, כשקבוצה אחת עבדה עם מאמן הכושר, אורי הראל, והקבוצה השנייה ערכה משחקון בו השתתפו גם טל בנין ולואיס פרננדז. הצרפתי דרש משחק מהיר ובנגיעה ונראה נמרץ מאוד במהלך האימון, כשהוא גם יורד למספר תיקולים במהלך המשחקון.

מי שייעדר ממסע המשחקים בדרום אמריקה הוא טל בן חיים שקיבל זריקה מד"ר רוסנובסקי וייאלץ לנוח. בן-חיים שוחח עם מאמנו החדש בנבחרת עוד לפני תחילתו של האימון והשניים הסכימו על כך שאין לסכן את הבלם, שגם כך נעדר מגמר הגביע בוומבלי בבת האחרונה בגלל פציעה.

יוסי בניון השתתף באימון הנבחרת ואף שימש כמתורגמן של פרננדז, ביחד עם עוזר המאמן טל בנין. ייתכן כי יוסי בניון ישוחרר בהמשך ממסע המשחקים לאור העובדה הארוכה שעבר בליברפול.

ניר ביטון, עלי עותמאן, שי מיימון, ומאור מליקסון, המוזמנים הטריים, התרגשו מאוד נוכח המעמד. דודו אוואט יצטרף אל שחקני הנבחרת רק בדרום אמריקה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק