5 המלצות WINNER ליום שלישי

משחקי ליגות מסקנדינביה ומשחק פלייאוף מהליגה הראשונה באנגליה במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שלישי 18 מאי 2010
מור רכס

כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.

 משחק מספר 1: להאטי – מיפה 47: משחק הגביע הפיני מפגיש שתי קבוצות שלא פתחו בצורה חלומית את חמשת מחזורי הפתיחה של הליגה. להאטי המארחת, ניצחה פעם אחת בחמשת את המשחקים הראשונים של העונה . סיימה בתיקו עוד פעם, ואת שאר שלושת המשחקים הנותרים הפסידה. גם מצבם של האורחים לא שונה בהרבה. במחזור האחרון ניצחה מיפה לראשונה בליגה את אותה להאטי אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. משחק הגביע יסתיים בניצחונם של המקומיים שינקמו את הפסדם בליגה במחזור האחרון. ההימור: 1 (יחס 2.30)


משחק מספר 6: אנגלהולמס – האלמשטד: משחק הגביע השבדי מפגיש בין שתי קבוצות במומנטום שלילי, כל אחת בליגה שלה. המקומיים מהליגה השנייה השיגו רק 3 נקודות בחמשת המחזורים האחרונים, אחרי שהפסידו פעמיים וסיימו את שלושת המשחקים הנותרים בתוצאה מאוזנת. האלמשטד מהליגה הבכירה גם היא בצרות צרורות אחרי שהפסידה בשלושה מתוך ארבעת מחזורי הליגה האחרונים. למרות ששתי הקבוצות בתקופה רעה פער הליגות יורגש במפגש ביניהן והאלמשטד לא תתקשה במיוחד. ההימור: 2 ( יחס 1.75)


משחק מספר 13: סיריאהסקה(1+) – מאלמו: משחק גביע נוסף משוודיה שמפגיש בין שתי קבוצות מליגות שונות. סיריאסקה מהליגה השנייה פתחה בצורה די בינונית את העונה ובשבעת במחזורים הראשונים של הליגה, השיגה שלושה ניצחונות שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו הממקמים אותה במקום החמישי. מאלמו הזכורה לכולנו מהמפגש המפורסם עם ניר דוידוביץ' ומכבי חיפה, נמצאת כעת במקום השני בליגה הבכירה. האורחים הפסידו במחזור האחרון אחרי רצף נהדר של ארבעה ניצחונות ותיקו.  פער הליגות יורגש גם במפגש הזה ומאלמו תנצח ביותר משער הפרש. ההימור: 2 (יחס 2.40)


משחק מספר 14: יאבלונץ – פלזן: משחק הגביע הצ'כי מפגיש בין יאבלונץ מהמקום השני לויקטוריה פלזן מהמקום החמישי. המקומיים בעונה אדירה והם רחוקים רק נקודה אחת בלבד מסלביה פארג המוליכה. בשמונת משחקי הליגה האחרונים לא הפסידה יאבלונץ אפילו פעם אחת, אחרי שניצחה שש פעמים וסיימה עוד פעמיים בתיקו. גם לפלזן עונה לא רעה בכלל והיא לא הפסידה בששת מחזורי הליגה האחרונים, מתוכם סיימה חמש פעמים בתיקו וניצחה עוד פעם אחת. המקומיים יתרגמו את היכולת המצוינת מהליגה לגביע וינצחו בביתם. ההימור: 1 (יחס 2.05)


משחק מספר 18:מילוול – האדרספילד(1+): משחק פלייאוף מהליגה הראשונה באנגליה מפגיש בין מילוול שסיימה במקום השלישי בעונה הסדירה, להאדרספילד שסיימה את העונה הסדירה במקום השישי. המקומיים עשו חצי עבודה אחרי שאת המשחק הראשון בין השתיים סיימו בתיקו מאופס שבעצם העביר את ההכרעה לביתם. מילוול הידועה בקהל אוהדיה הביתי והפנאטי, מחזיקה ברצף אדיר של ארבעה עשר משחקים ללא הפסד, מתוכו שניים עשר ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. האורחים שסיימו את העונה בצורה מצוינת, אחרי שניצחו בחמישה מתוך ששת מחזורי הסיום, קבוצת חוץ לא רעה בכלל אך מול מילוול הביתית אין לה יותר מדי סיכוי והיא תפסיד ביותר משער הפרש. ההימור: 1 (יחס 2.85) 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק