במערב יהיה צמוד? כנראה שלא

המלצת WINNER: במזרח הסיפור כנראה גמור. כדי שאלופת המערב לא תגיע עייפה לסדרת הגמר מול בוסטון שתהיה רעננה, הקבוצות יודעות כי הן צריכות לגמור את הסיפור מהר

יום רביעי 19 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 פיניקס הגיעה מעודדת מאוד לסטייפלס סנטר בלילה בין שני לשלישי בעקבות הסוויפ המשכנע שעשתה על סן אנטוניו וקיוותה כי תוכל לרוץ גם מול האלופה. אך היא, כנראה, שכחה שבעוד האלופה לא נראתה טוב בסיום העונה הרגילה וגם לא היתה רחוקה ממשחק שביעי מול הצ'אנדרס, את יוטה היא ניצחה בקלילות בסוויפ משלה.

אז פיניקס הצליחה להגיע ל107 נקודות אל כשלה בעצירתם של קובי בראיינט שהוריד 40 נקודות על ראשם וגם קיבלו 21 נקודות מהאיש מספר אחת של הלייקרס בחודש וחצי האחרון, פאו גאסול.

אז האם הלילה הסיפור יהיה שונה? קשה להאמין. קובי חזר שוב למספרים הגבוהים שאפיינו אותו לפני הפציעה ואין סיבה שייעצר כעת. את גאסול ניסו הצ'אנדרס והג'ז לעצור ונכשלו בגדול. וכאשר שני הכוכבים ירדו למנוחה, היה זה לאמאר אודום שעם הפיזיות שלו לא התקשה להתגבר על גרנט היל והוסיף 19 נקודות מהספסל.

משחק ההתקפה של פיניקס היה לא רע משלו כאשר לא פחות משישה שחקנים כאלו בדאבל-פיגרס. הבעיה הגדולה של פיניקס היתה, כאמור, בהגנה. פיניקס, למרות משחק הריצה שלה, היא קבוצת הגנה לא רעה בכלל. במיוחד בחודש האחרון ולמרות זאת ספגה 128 נקודות במשחק הראשון.

מבחינת פיניקס, אין לה הרבה מה לעשות או לנסות לשחק אחרת. כל מה שהיא יכולה לקוות הוא שהכוכבים הגדולים של הלייקרס יתפסו ערב חלש. כאשר הרבה מאוד תלוי במשחק הזה, לא רק עבור הסידרה אלא גם עבור סדרת הגמר, לא הייתי עוצר את נשמתי בתקווה שזה יקרה.

משחק מספר 60: לוס אנג'לס לייקרס- פיניקס סאנס (7+). ההימור: 1

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק