0

ורד לא בסגל. אזולאי בהרכב

עידן ורד מצטרף לאייל גולאסה ברשיןת הפצועים ולא יעמוד לרשותו של אלישע לוי במשחק בסכנין. שלומי אזולאי יפתח בהתקפה לצידו של דבאשווילי. לחץ מצד האוהדים הירוקים, הביא לשידור המשחק בצ'ארלטון

יום שישי 15 אוקטובר 2010
שלמה חסיד

מכבי חיפה תתארח מחר אצל בני סכנין בהרכב חסר במיוחד. אייל גולאסה ועידן ורד, שני שחקני הרכב קבועים בקבוצה, לא יעמדו לרשותו של אלישע במשחק החשוב. ורד, סובל מרגישות בשריר הירך האחורי ובחיפה לא רוצים לסכנו.

ליאור רפאלוב,Ġשגם היה בספק למשחק, החלים בזמן וצפוי לפתוח, אם כי בחיפה חוששים להעמיס עליו אחרי משחקי הנבחרת והוא לא צפוי לשחק 90 דקות. מי שימתין ככל הנראה מהספסל הוא יניב קטן הקפטן, שחוזר מהפציעה הטורדנית שלו בגב.

אדריאן סילבה, קשר הרכש הפורטוגלי צפוי לפתוח̠בקישור האחורי לצידו של ג'ון קולמה. קאנוטו המאכזב ימשיך לפתוח במרכז ההגנה לצידו של שי מיימון, כאשר אריק בנאדו ימתין שוב על הספסל. שלומי אזולאי, שכבש צמד במחזור הקודם מול בית"ר, יקבל את חולצת ההרכב לצידו של דבאשווילי הגיאורגי.

בתחילת השבוע̠הודיעה חברת צ'רלטון, ככל הנראה כמחאה על כך שהדרבי של תל-אביב הועבר ליום שבת, כי היא לא תשדר כלל את משחקי ליגת העל ביום שבת הקרוב, אלא רק את שני המשחקים שיערכו בימים ראשון ושני. כתוצאה מכך, הנפגעת העיקרית הייתה מכבי חיפה, שתתארח בשבת ב"דוחא" מול ߑני סכנין ואוהדים רבים של הקבוצה לא היו זוכים לראות את המשחק.

לאחר לחץ כבד של אוהדי מכבי חיפה הוחלט בחברת צ'רלטון לשדר את המשחק שייפתח בשעה 18:30. מהחברה נמסר הערב: "לבקשת קבוצת מכבי חיפה ואוהדיה החלטנו לשדר את המשחק, למרות פגיעה קשה בזכוәותינו על ידי ההתאחדות לכדורגל, אשר העבירה את המשחק המרכזי ליום שבת, תוך הפרת הבלעדיות של צ'רלטון ביום זה. צ'רלטון תבחן דרכים אחרות לשמירה על זכויותיה בנושא". 

כזכור, זהו אינו המקרה הראשון בו לחץ אוהדים על החברה המשדרת גורם לשינוי ההߗלטה. רק בקיץ האחרון נקבע שידור למשחק בין אולימפיאקוס ומכבי תל-אביב במסגרת הליגה האירופית ביום המשחק עצמו בזכות לחץ כבד של אוהדי הצהובים.

הרכב משוער: אמיר אדרי; עלי עוסמאן, שי מימון, איגנסיו קאנוטו, פיטר מסיללה; ג'ון קולמה, אדריאן סילבה, ליאורȠרפאלוב, מוחמד גדיר; שלומי אזולאי, ולדימיר דבאשווילי

תגובות

טלספורט בפייסבוק