0

רפאל נדאל הפסיד ליורגן מלצר

מי זה סלע? הטניסאי האוסטרי שניצח בקלילות את נבחרת הדיוויס של ישראל גבר גם על המדורג הראשון בעולם בשמינית הגמר בשנחאי, 1:6, 6:3 ו-3:6. ניצחון לארליך ודיוקוביץ' בזוגות

יום חמישי 14 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
יורגן מלצר, האוסטרי בן ה-29 שרק לאחרונה לא התקשה מול נבחרת הדיוויס של ישראל בהיכל "נוקיה&űuot;, נמצא בכושר נפלא והוכיח היום (חמישי) כי הוא אכן שחקן של טופ 10 בעולם.

מלצר המדורג 13 בעולם זכה להגרלה קשה במיוחד בטורניר שנחאי וכבר בשמינית הגמר נאלץ לפגוש את המדורג מספר 1 בעולם, הספרדי רפאל נדאל. אבל מלצר לא הרים ידיים וۑמערכה הראשונה של המשחק התעלל בספרדי עם 1:6 מדהים. נדאל הציג טניס משובח בערכה השנייה וניצח 6:3, אבל אקורד הסיום היה שיך למלצר, שניצח 3:6 גם הוא במערכה המכריעה והעפיל לרבע הגמר.

אל האוסטרי ברבע הגמר מצטרף גם נߕבאק דיוקוביץ' שהביס בקלילות 1:6 1:6 את רישאר גאסקה הצרפתי. האחרון שיחק רק אתמול, במשחק שנעצר פעמיים בעקבות הגשמים, מה שאיפשר לסרבי להריץ אותו ולעבור את המשחק ללא קושי.

ניצחון נוסף רשם דיוקוביץ' גם בטורניר הזוגות, שם הוא משתף פעולה עߝ לא אחר מאשר יונתן ארליך. השנתיים גברו על וילפריד טסונגה ומיכאל לודרה, ניצחון נוסף לדיוקוביץ' על צרפת, 3:6 ו-1:6 כבר אחרי 49 דקות. הזוג סרבי-ישראלי העפיל לשלב שמינית הגמר ויפגוש את המדורגים 2 בעולם, ננאד זימוניץ' מסרביה ודניאל נסטור מקנדה.<͢r/>
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק