אשקלון מסוגלת להגיע לצמרת

עם קהל מדהים, הנהלה נפלאה וראש עיר ספורטיבי במיוחד, לאשקלון יש הרבה מה למכור בליגת העל. צמרת היא לא מילה גסה בשביל מקום מדהים שכזה

יום חמישי 20 מאי 2010
שלמה חסיד
אתמול בערב חגגה אשקלון בחוף דלילה בעיר את העלייה המדהימה לליגת העל. 12 אלף אשקלונים גאים באו במוצאי החג לחגוג עם ליאור נרקיס, מלמיליאן, שוקי נגר והלהקה את ההישג המדהים שרשמה הקבוצה.

מי שהרוויח בגדול מהעליה של אשקלון לליגה של הגדולות זה קודם כל ליגת העל שלנו, שהרוויחה קבוצה יוצאת מהכלל שיש לה המון מה למכור בליגה. לי אין ספק שאשקלון הולכת לתת עונה מדהימה, ולהתברג בצמרת.

מעבר לאוהדים המדהימים שהגיעו השנה בהמוניהם לתמוך בקבוצה, יש באשקלון אנשים מצויינים שהם ברכה לכדורגל. פרוספר אזגי היו"ר, וצי'קו מגיה המנכ"ל שהוא בשבילי יותר מבן משפחה, הם צוות לעניין שמשקיעים בקבוצה את הכול, והעבודה מניבה תוצאות.

התקשורת באופן טבעי מתמקדת באורי מלמיליאן כי הוא סופרסטאר שמביא רייטינג, אבל הסיפור באשקלון הרבה יותר יפה ועשיר. זו עיר שספגה מהלומה רצינית כשהחמאסניקים ימח שמם וזכרם שמו אותה על הכוונת שלהם לפני עופרת יצוקה.

עכשיו, בזכות הכסף המחשבה והנשמה שהושקעו  בקבוצה, התושבים הנהדרים של אשקלון קיבלו מתנה גדולה בדמות קבוצה בליגת העל ששמה אותם חזק על המפה.

כל מי שביקר בשנים האחרונות באשקלון יודע שזו עיר מדהימה ביופיה שמזכירה את היריביירה הצרפתית בגרסה ישראלית. עכשיו, בזכות הכדורגל, יותר ויותר ישראלים יחשפו לעיר הזאת וכך הרייטינג שלה ימריא אצל מחפשי הדירות. כולה ארבעים דקות נסיעה שקטה מתל אביב, ומקבלים עיר בונובוניירה עם רצועת חוף שהיא אחת היפות במדינה אם לא היפה מכולם.

אין ספק שראש העיר אשקלון בני וקנין, שמבין בחיבור שבין פוליטיקה לספורט, צריך להגדיל משמעותית את התמיכה בקבוצה, כי רק ככה הוא יוכל להבטיח הישגים בעתיד. והישגים שווים רייטינג גבוה לעיר.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק