שירזי ימשיך כמנהל מקצועי בחיפה

יואב כץ, הבעלים של הפועל חיפה, סיכם עם ניצן שירזי על כך שהאחרון ימשיך כמנהל מקצועי ומתחתיו ימונה מאמן עד אמצע השבוע הבא. שלומי דורה עשוי להמשיך כמאמן

יום חמישי 20 מאי 2010
מערכת TELESPORT

ניצן שירזי ימשיך עונה נוספת בהפועל חיפה כמנהל מקצועי ולא ימונה למאמן הקבוצה, כך החליט באופן סופי הבעלים של הקבוצה, יואב כץ. 

שירזי הגיע להפועל חיפה באמצע העונה האחרונה, אחרי שזו נקלעה למשבר מקצועי. ההערכות היו שכץ אינו מעוניין לפטר את המאמן שלומי דורה במלהכה של העונה, אך לעשות זאת בסיום העונה וששירזי יהיה מחליפו בעמדת המאמן.

הערכות אלו עלו בהפועל חיפה גם בימים האחרונים, לאחר שלקבוצה לא התמנה עד כה מאמן, אולם יואב כץ החליט היום באופן סופי כי ניצן שירזי לא יהיה המאמן של הקבוצה, אלא המנהל המקצועי של המועדון ולמעשה ישמש כיד ימינו בהפועל חיפה מבחינה מקצועית. 

בהודעה שנמסרה לתקשורת אמר יואב כץ : "החלטנו להמשיך עם ניצן שירזי בתור מנהל מקצועי בעונת המשחקים הקרובה. משרת המאמן טרם אויישה. אני מאחל בהצלחה לצוות המקצועי של הקבוצה בעונה הקרובה".

על-פי הערכות, ימונה עד אמצע השבוע הבא צוות מקצועי שיעבוד תחתיו של ניצן שירזי, שלקבוצה ימונה מאמן שלא נמנה ברשימת המאמנים הבכירים בישראל ושכרו יהיה אחד הנמוכים בליגה, אם לא השכר הנמוך ביותר מבין מאמני ליגת העל.

שלומי דורה עשוי להמשיך כמאמן הפועל חיפה בעיקר מאחר והוא הודיע שקלושים הסיכויים כי הוא ימצא קבוצה אחרת בליגת העל.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק