פאר הפסידה בחצי גמר אוסאקה

שחר פאר נשברה במשחק חצי גמר הטורניר ביפן וסיימה את דרכה במפתיע מול היפנית בת ה-40, קימיקו דאטה קרום, 3:6, 7:6 ו-7:5. ניצחון היה מעלה את שחר למקום ה-12 בעולם

שבת 16 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

שחר פאר בכושר נהדר בחודש האחרון ואחרי העפלה למקום ה-13 בעולם הדיבורים על טופ 10 כבר החלו, אבל כנראה שפאר צריכה מעט יותר חדות בשביל להגיע למטרה. הבוקר (שבת) היא דווקא שלטה במערכה הראשונה בשלב חצי גמר טורניר אוסאקה המתקיים ביפן, אבל לא עמדה בלחץ בߩתי המערכות הבאות וסיימה את דרכה בתחרות.

ניצחון בחצי הגמר היה מבטיח לשחר פאר את המקום ה-12 בעולם, דירוג השיא שלה בקריירה, אבל פאר כשלה לנצח את היפנית בת ה-40, קימיקו דאטה קרום. כאמור, המשחק הסתיים ב-3 מערכות - 3:6, 7:6 ו-7:5.

המערכה הראשונה הייתה קלילה למדי עבור שחר פאר, שיתרון מוקדם של 0:3 הספיק לה ולמרות שבירה של היפנית ל-3:5, ידה של פאר הייתה על העליונה בסיום המערכה. המומנטום של הישראלית נמשך עם שבירה בפתיחת המערכה השנייה, אבל אז התעוררה היפנית והפתיעה את פאר פעם אחר פעם.
̼br/> פאר הצליחה לשבור ולעלות ליתרון 4:5, אבל דווקא המשחקון שיכול היה להכריע את המשחק הלך בכיוון ההפוך. היפנית שברה בחזרה, שמרה על ההגשות והמשחק נכנס לשובר שיוויון. גם אז פאר איבדה 2 הגשות והדרך ל-1:1 במערכות נסללה.

המערכה השלישית הייתה בסימןĠשבירה. ב-2:2 שברה היפנית את המשחקון החמישי ועלתה ליתרון 2:3, אבל שחר פאר החזירה בשבירה משלה. היפנית שברה בשנית ופאר לא נשארה אדירה למצב והשוותה ל-4:4. את משחקון ההגשה הבא פאר השכילה לשמור ועלתה ליתרון 4:5, אבל אחרי שיוויון נוסף של היפנית פאר נשברה בפעם השלישית במערכה. בסיום ניצחה דאטה קרום 7:5 והעפילה לשלב הגמר, שם מחכה לה התאילנדית טמארין טנאסוגארן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8