צ'לסי ומנצ'סטר סיטי בעקבות מילנר

אלופת אנגליה צ'לסי, הצטרפה למנצ'סטר סיטי במאבק על שרותיו של קשר אסטון וילה ונבחרת אנגליה ג'יימס מילנר. גם אשלי יאנג על הכוונת של הסיטי

יום שישי 21 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 שתי הקבוצות העשירות ביותר באנגליה, מנצ'סטר סיטי והאלופה צ'לסי, נכנסות למאבק על שירותיו של קשרה הוורסטילי של אסטון וילה ונבחרת אנגליה, ג'יימס מילנר.

הסיטי הציעו 20 מיליון ליש"ט עבור הקשר וכשנענו בשלילה שיפרו את הצעתם ב-10 מיליון ליש"ט נוספים. על פי דיווחים באנגליה, צ'לסי מתכוונת להשוות את ההצעה של הסיטי ותנסה לפתות את השחקן לעבור לשורותיה עם חוזה משודרג והשתתפות בליגת האלופות.

כזכור, צ'לסי כבר הפסידה לסיטי במאבק על שרותיו של רוביניו הברזילאי והיא לא מתכוונת להפסיד לסיטיזנס שחקן נוסף. גורם בקבוצה אמר לתקשורת באנגליה: "להפסיד את רוביניו לסיטי היה מביך בזמנו, אפילו שהתברר לבסוף שלמזלנו הוא לא הגיע אלינו. אנחנו נחושים להביא את מילנר לצ'לסי ואנחנו בטוחים שזה יקרה".

מילנר, בן ה-24, הפך העונה לבורג חשוב באסטון וילה ואף נבחר לשחקן הצעיר המצטיין על פי בחירת השחקנים. יכולתו הטובה לא נעלמה מעיניו של מאמן הנבחרת פאביו קאפלו ומילנר נכלל בסגל הסופי של המאמן האיטלקי למונדיאל בדרום אפריקה.

הסיטי מתעניינת גם בשחקן נוסף של אסטון וילה, אשלי יאנג, שלא מקבל זימון לנבחרת בעידן קאפלו ומעוניין לעבור לקבוצה על מנת לשפר את סיכויו להגיע לנבחרת האנגלית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק