ברבאטוב לא הולך לשום מקום

הציטוט בכותרת שייך לסר אלכס שמנפנף מעליו את כל המבקרים ומצהיר: "ברבאטוב שחקן פנטסטי והוא נשאר איתנו". ברבאטוב: "יונייטד הגדולה מכולן. אני אלחם כדי להשאר פה"

יום שישי 21 מאי 2010
מערכת TELESPORT
לפני שנתיים עבר החלוץ הבולגרי הבינלאומי, דימיטאר ברבאטוב, בעסקת ענק מטוטנהאם לשדים האדומים של אלכס פרגוסון. החלוץ, שעלה ליונייטד 30.75 מיליון ליש"ט באחת מהעסקאות הגדולות של מועדון הפאר בהיסטוריה, הבקיע בשנתיים שהוא נמצא באולד טראפורד 26 שערים בכל המסגרות, לא מאזן רע אולי, אך בטח לא מה שציפו ממנו במנצ'סטר כשהשקיעו בו כל-כך הרבה כסף. אחת הטענות העיקריות של מבקריו, היא שכאשר הקבוצה היתה צריכה אותו יותר מכל, בזמן שרוני ישב בחוץ עקב פציעה, ברבאטוב לא היה שם בשבילה והרבה להחמיץ.

אך המנג'ר הסקוטי הותיק, דוחה את טענות המבקרים מכל וכל. כאשר נשאל אם ברבאטוב מועמד למכירה השיב סר אלכס לעיתונאים: "בשום פנים ואופן לא. הוא שחקן פנטסטי והוא נשאר איתנו". 

פרגוסון דחה את כל השמועות לגבי מעבר אפשרי של החלוץ הבולגרי לבאיירן מינכן, מילאן או אפילו חזרה לוויט הארט ליין, שם היה הכוכב מספר 1 של התרנגולים, ואמר: "ככה זה בקבוצות כמו היונייטד. תמיד התקשורת עושה רעש ומחפשת עניין גם כשאין. תמיד יש ספקולציות. היו שנים בהם החתמתי 100 שחקנים בפגרת הקיץ לפי העיתונים. אז היו גם דיבורים על ברבאטוב אבל הוא שחקן מצויין והוא לא הולך לשום מקום".

ברבאטוב עצמו הודיע לאחרונה על פרישה מנבחרת בולגריה, לדבריו במטרה לתת לשחקנים הצעירים בארצו במה והזדמנות להכנס לנעליו הגדולות. החלוץ מחזיק בשיא הכיבושים בהיסטוריה של הנבחרת הבולגרית עם 48 שערים ב-74 הופעות, אפילו יותר מהחלוץ האגדי חריסטו סטויצ'קוב, שהספיק לכבוש "רק" 37 שערים במדים הלאומיים ב-83 הופעות. כעת, פורש כאמור ברבאטוב מהנבחרת ולמרות שאמר שהוא עושה זאת לטובת דור העתיד הבולגרי, בהחלט ייתכן שברבאטוב רוצה להקדיש את כל כולו למועדון הפאר האנגלי, בתקווה לגרום להרבה מאוד עיתונאים ומבקרים לאכול את הכובע. ברבאטוב חתם את הסוגיה ואמר: "יונייטד זה המועדון הגדול בעולם ואני אלחם על המקום שלי בו. אני רוצה להשאר פה לפחות עד סוף החוזה הנוכחי שלי".

תמונה: גטי-אימג'.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק