ארהב מחזרת אחר וויליאמס

אחרי הזכייה באליפות אוסטרליה וההתאוששות המהירה מהפציעה, בארה"ב מעוניינים שסרינה תשתתף במפגש מול בלגיה באפריל בגביע הפדרציה. הקפטנית: אני לא רוצה לחשוב על מצב שסרינה לא תשחק

יום שני 29 ינואר 2007
אורן קורנפלד

זינה גרסיון, קפטנית נבחרת ארה"ב בגביע הפדרציה הודיעה היום (שני) כי היא מקווה שאלופת אוסטרליה הפתוחה הטרייה, סרינה וויליאמס תצטרף לאחותה ונוס כדי שזו תיטול חלק במפגש מול בלגיה ברבע הגמר.

גרסיון הודיעה כי ונוס, אחותה של סרינה, ומי שהייתה בעבר המדורגת ראשונה בעולם וזכתה בחמישה תארי גראנד-סלאם, תוביל את נבחרת ארה"ב במפגש מול הבלגיות בארה"ב ב-21-22 באפריל.

גרסיון סיפרה: "אני מקווה שאחרי הזכייה של סרינה באליפות אוסטרליה היא תצטרף אלינו. אני לא רוצה לחשוב על מצב שסרינה לא תשחק, אני מנסה להישאר חיובית". התקווה של הקפטנית כי וויליאמס תיענה להזמנה נובעת מהעובדה שחוף דלרי, המקום בו יתקיים המפגש נמצא קרוב לאיזור מגוריה של האלופה הטרייה. גרסיון הוסיפה: "היא נראית רעבה מאוד לחזור למגרש".

ונוס שפספסה את אליפות אוסטרליה בעקבות פציעה אמורה לשוב להתחרות בעוד כשבועיים בבלגיה, אך לא נטלה חלק בגביע הפדרציה מאז משחק חצי הגמר ב-2005 ברוסיה, שבוע לאחר שזכתה בגראנד סלאם בווימבלדון. גרסיון הוסיפה לגבי מצבה של ונוס: "היא התאמנה בצורה יוצאת דופן מאוד קשה".

תמונה: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק